Yukarı git

20 Kasım 2017, 20:10:38
Reklamlar  

Gönderen Konu: Ferrari’nin 1036 beygirlik yeni pist canavarı  (Okunma sayısı 1594 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Red147

• Alfista
  • *
  • 122 Mesajı Toplam
    141 Kere Beğenildi
İstanbul'da olmayı böyle zamanlar için istiyorum işte.Buralarda böyle imkanımız olmuyor hiç.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Ya Türkçe konuş ya da sus!

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İstanbul'da olmayı böyle zamanlar için istiyorum işte.Buralarda böyle imkanımız olmuyor hiç. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu yıl maalesef Ferrari Racing Days takviminde Türkiye yok...  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

sarpgrey

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Koenigsegg agera r çok hızlı bir otomobil, Bugatti Veyron super Sport u bile ara hizlanmalarda geçiyor hatta Porsche 918 hiç basedemiyor.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Şahsen Ferrari gibi bir marka varken öyle ucube ve tarihsiz, ruhsuz otomobiller isterse 10 kat hızlı olsunlar, benim için pek bir şey ifade etmiyor. Kaldı ki her şey hız değil, komple performans önemli. Burada bahsettiğim  FXX-K hariç hepsini pistte yola 4 metre mesafeden pistin içinde izlemiş biri olarak ENzo-FXX'in yanına henüz karşılaştıracak bir araç koyamıyorum...

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri: pist ferrarinin canavarı 1036 beygirlik 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.