Yukarı git

19 Kasım 2017, 19:14:55
Reklamlar  

Gönderen Konu: Sizce Alfa Ruhu Nedir?  (Okunma sayısı 10933 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ufkromeo

• *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Ynt: Sizce Alfa Ruhu Nedir?
« Yanıtla #45 : 18 Ekim 2012, 19:22:21 »
yolda alfanıza  bakan gözleri görünce maşallah demekten dile kramp girmesini sağlamaktır.yolda giderken alfanızın yansımasını vitrinlerde seyretmeye çalışmaktır.gece yatmadan önce camdan bakıp aşağıda tüm güzelliği ile durduğunu görünce tatlı bir huzur ile yatağa girmektir. kısacası tanımlanamayan insansı makine Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

associate

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #46 : 18 Ekim 2012, 21:12:45 »
Bende de alfa ruhu ne değildire örnek. Bugün üç alfaya selam verdim. Biri ne selektörü ne de kornayı farketmedi. Diğeri ters ters baktı. Sonuncusu da kur yapıyorum sandı (kadın sürücüymüş geç farkettim)

segui il tuo corso e lascia dir le genti

hax33

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #47 : 18 Ekim 2012, 21:38:13 »
senelerdir her ay buldugum butun otomobil dergilerini alırdım her satırını okurdum. gecen ay alfamı aldım ve bu ay hic dergi alasım gelmedi . otomobil merakım alfa merakı na dönüştü

akinx2

• *
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #48 : 18 Ekim 2012, 22:44:31 »
Alfa gercekten cok farkli bir otomobil cok degisik hissettiriyor insana ben aracimin sadece performansindan ve dizel olmasindan dolayi sattim bir tane gt almayi cok istedim bu sefer babam laf yapicakti alfadan sikayet edip durdun yine gidip alfa aliyosun diye ama sunu soyliyim artik siradan bir arabaya binemem ford renault vw vs su anda mini kullaniyorum onun da gercekten alfa gibi farkli bir havasi var ama bir alfa degil markayi cok seviyorum alfanin kullanici kitlesine de hep bakiyorum gercekten degerli insanlar siradan insan degiller benim gibi otomobile deger veren tutkuyla baglanan insanlarin kullanacagi bir arac alfa

goekCHE

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #49 : 18 Ekim 2012, 23:30:50 »
Uzuntuluyken onunla beraber olmaktır. Sıkıntılarını onun yanında unutmak. Koltuğa oturduğunda seni sarmasiyla beraber her şeyi unutmandir. Trafik ışıklarında durduğunda yanındaki aracın icinden bakarlarken onu kiskanmandir. Apaçilerin ara gazi verişlerine gülüp gecmendir, Işık yeşile döndüğünde senin coktan diğer ışıklara varman ve hınzırca gülüşünü onunla paylasmandir. Gecenin kor vakti yanına gidip özledim seni demektir. Ve park ettiginde etrafında tavaf etmen yanından uzaklaştıkça ayaklarının geri geri gitmesidir. Hayat arkadasinın seni ondan kiskanmasidir. Tüm denilenlere kulak arkası yapıp onu secmendir. Ve bir gün ayrılırken pek cok farkli sebepten dolayi veda vakti geldiginde gözünden yaş gelmesidir. Yolda bir başka Alfayi aramasıdir gözlerinin ve karşılaştığında cocuklar gibi sevindirik olman selam vermen ve %90 selam alamaman ama yine de her Alfa gordugunde  istemsizce aynı eylemi  gerceklestirmendir.

2003 156 2.0 Selespeed Dictinctive-2007 159 1.9 JTDm Distinctive-2012 Giulietta 1.4 TCT Distinctive

goekCHE 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: OsmanK (17 Mart 2015, 21:06:55)

mahoretti

• *
  • 34 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
« Yanıtla #50 : 19 Ekim 2012, 17:06:29 »
gecenin bir yarısı şeytanın dürtüp, bol virajlı bir yolda alfanın koltuğuna oturma isteğidir...

Majo

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #51 : 09 Haziran 2017, 01:19:01 »
Özetle; İşinizden evinize giderken bir kaç km ilerden dönersiniz.
İşyeri ----> Market A---> Market B---> Ev --> Market C--> Market D
Bazen hanım bişeyler istemese de Market D'ye uğrar abuk subuk şeyler alırsınız. Dönüşte şöyle bi 6-7 bin devri yoklarsınız... Eve vardığınızda stop etmeden içinde biraz oturur hırıltıyı (bence homurtu! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gitme diyor sanki m.k) dinlersiniz... Bazen dışarı çıkar ön kaputu açar, hortumların ısısını yoklar, su seviyesini  kontrol edersiniz... Stop ettikten sonra kapısını kilitler, eve doğru yönelmek yerine şöyle bi şoför kapısından arka tekere ve jantlara doğru gözünüzün kaydığına şahit olursunuz. Sonra ön farlarına bakar evinize gidersiniz.
Gece saat 12 - 1 olur içinizden bişey git sigara al kola al falan der. Bahane... Maksat o koltuğa oturup ağır ağır süzüle süzüle 10-15 dakka gezmek... Değişik bir şey...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #52 : 13 Haziran 2017, 01:01:50 »
Aynı ben Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seo4Smf Tagleri: alfa sizce ruhu nedir 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.