Yukarı git

22 Kasım 2017, 23:15:22
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo Sohbet Odası  (Okunma sayısı 160442 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Romeo Sohbet Odası
« Yanıtla #15 : 04 Ocak 2012, 18:39:24 »
Evren geçmiş olsun.. Duyduğum kadarıyla bazı kasko şirketleri kazalarda hemen hemen hiç suçlu çıkmıyormuş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tesadüf olduğunu sanmıyorum.

Erhan, buralara geldiğinde haberimiz olsun, bi görüşme yapalım.. Bu camiada eskiden beri olan arkadaşlarla olmak güzel oluyor. Biz sadece ** kısmını biliyoruz, biraz da diğer taraf neler yapmış öğrenelim..

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Red147

• Alfista
  • *
  • 122 Mesajı Toplam
    141 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2012, 21:53:30 »
Sohbet  odası işe yaramış gibi gözüküyor. Evren geçmiş olsun bu arada.

Ya Türkçe konuş ya da sus!

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 04 Ocak 2012, 22:14:47 »
fena sis var anadolu yakasında

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
« Yanıtla #18 : 04 Ocak 2012, 22:55:21 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Evren geçmiş olsun.. Duyduğum kadarıyla bazı kasko şirketleri kazalarda hemen hemen hiç suçlu çıkmıyormuş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tesadüf olduğunu sanmıyorum.

Erhan, buralara geldiğinde haberimiz olsun, bi görüşme yapalım.. Bu camiada eskiden beri olan arkadaşlarla olmak güzel oluyor. Biz sadece ** kısmını biliyoruz, biraz da diğer taraf neler yapmış öğrenelim..

Forumda kim ne tarafta olduğunu bilmediğimden, İstanbul olarak kabul ediyorum o tarafı.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İş nedeniyle ara sıra geliyorum ama uzun kalmak nasip olmuyor, ama uzun kalacağım zaman bir organizasyon düzenlenebilir.

Aslında avatarın bulunduğu sol tarafta isim soyisim ve şehir yazsa üyelerin birbirine hitabı ve kaynaşması daha kolay olur bence..

Forumların bölünmesi Türkiye'deki Alfa Romeo severler açısından zararlı oldu.. ** muhteşem bir siteydi benim zamanımda, 2005 ve 2009 seneleri arasında, çok kaliteli insanlar, çok seviyeli bir muhabbet içerisindeydiler. Birbirinden kıymetli dostlar edindim ve bana bir çok şeyin kapısını açtı. Ancak aynı seviye ve kalite korunamadı maalesef. Her gün sabırsızlıkla açıp baktığım siteye bakasım gelmez oldu. Sonra da belirli yönetim hataları ve kutuplaşmalar nedeniyle bir grup arkadaşla birlikte yolumuz forumla zorunlu şekilde ayrıldı.. Italy-car'da aynı dertler nedeniyle sanırım faaliyetine son verdi..

Forumları götürenin hep yönetim kadrosu olduğu gibi bir yanlışa kapıldılar. Halbuki forumu götüren, aktif halde takılan, bilgi paylaşan, gelene hoşgeldin, gidene hoş gittin diyen, organizasyonlara katılan, kaliteli paylaşım yapan üyeleridir. O üyeler yönetici sıfatını taşımasalar bile forumun içeriğini sağlayan üyelerdir.

Yurtdışı forumlarının ciddiyeti maalesef ki bizde yok..

Forumlarda daha önce 100 kere cevaplanmış soruyu 101. kere soranı mı ararsın, her konuyu ACİLL diye açanı mı ararsın, itinayla her başlığa "inşallah, maşallah" yapanı mı ararsın, bilmediği konuyu doktora yapmış gibi iddia ederek (yalan yanlış) anlatanı mı ararsın, dün caddeye çıktım bilmemkaç bastım, bilmemneyi tokatladım diyeni mi ararsın..
Gerçekten her türlü tipi gördüm artık şu forum camiasında..

Umarım bu forum aynı kalitesini çok uzun süre korur da, biz de bildiklerimizi, gördüklerimizi paylaşmaya devam ederiz..

Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 04 Ocak 2012, 23:45:59 »
Ben bu konuları pek konuşmmamayı tercih ediyorum artık, sonra gelip hakaret falan ediyorlar, ağrısız başımı dertlendirmeye gerek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kimse için burada değilim sonuçta, aynı zevke sahip insanlarla bir arada olmak için buradayım. Kimsenin egosu için de zevkime ket vuracak değilim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bütün alfaları seviyorum, gerçekten alfaları sevdikleri için burada olan insanları da seviyorum. İnsanları foruma yeni gelmeleri, bilgi seviyeleri, x siyasi görüşüne katılmaları, y futbol takımını tutmaları, saçının x cm uzunluğunda olması, yakışıklı/zeki olması, konuşma şekli, yaşı, mesleği-sıfatı, arabasının kaç model olduğu, cebinde kaç tl olduğu, mal varlığı, arabasının kaç tl. olduğu vs. yüzünden sevmiyorum. Benimle ortak zevkte olan iyi niyetli insanlar benim derdim. Bu yüzden site gözetmeksizin rahatsız edilmediğim her yerde yazarım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu arada yabancı forumlardaki soğukluk da açıkçası hiç hoşuma gitmiyor. Biz daha sıcakkanlı bir milletiz, şahsen "tamir forumu" olmasını istemem burasının. Sitenin ismindeki Türk ibaresinin de önemi var bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Saygısızlık olmadıkça da o bizim kendi kimliğimize ait "konuşkanlığımızın" yok olmamasını dilerim. Zaten saygı çerçevesinde kalamayacak insanlar banlansın gitsinler.

Ama forumların bölünmesini şahsen zararlı bulmuyorum. Kimse bozulmuş bir düzen içinde rahat edemiyorsa yeni kan şarttır. Ben bu düzenden çok memnunum ve burasının eski forumlara göre çok daha gelişeceğini düşünüyorum. Hiç reklam yapılmadan bu halini aldıysa yakın zamanda DH dahil başka forumlara ihtiyaç kalmayacaktır zaten. Benim için başka Alfa Romeo sitesi yok zaten.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 04 Ocak 2012, 23:53:16 »
Forumlarda daha önce 100 kere cevaplanmış soruyu 101. kere soranı mı ararsın, her konuyu ACİLL diye açanı mı ararsın, itinayla her başlığa "inşallah, maşallah" yapanı mı ararsın, bilmediği konuyu doktora yapmış gibi iddia ederek (yalan yanlış) anlatanı mı ararsın, dün caddeye çıktım bilmemkaç bastım, bilmemneyi tokatladım diyeni mi ararsın..
Gerçekten her türlü tipi gördüm artık şu forum camiasında..

Bu tip arkadaşlar da her zaman olacaktır. Ara sıra kızsam da, o arkadaşlar hakkında yapabilecek bir şey yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim de bilmediğim konularda fikir yürüttüğüm çok olmuştur. Kimse yardımcı olamıyorsa mantıklı bir şekilde fikir yaratmaya çalışıyorsunuz. Tabii bu konuda "en doğru benim dediğim" şeklinde iddiada bulunmak yanlış. Mesela DH'de 156 1.6yla şehir içi 7 lt ortalaması olduğunu söyleyip 8 diyenleri yalancı çıkarmaya çalışan bile vardı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

(Evet şehir İstanbul. tanışma kısmında herkes kendisi hakkında bir başlık açarsa sorun ortadan kalkar bence, tabii sola da şehir yazılabilir)

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
« Yanıtla #21 : 05 Ocak 2012, 09:31:38 »
Günaydın Arkadaşlar

evrenalpar

• Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 05 Ocak 2012, 10:18:20 »
Günaydın, çok şükür ITG filtreme kavuştum ama aracıma hala kavuşamadım.

9 gün oldu, daha da bi 9 gün daha olacak gibime geliyor.

Evren Alpar

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 05 Ocak 2012, 10:30:11 »
Günaydın cümleten,  iştima kaçta :p

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
« Yanıtla #24 : 05 Ocak 2012, 10:41:47 »
Herkese günaydın..

Ben bu konuları pek konuşmmamayı tercih ediyorum artık, sonra gelip hakaret falan ediyorlar, ağrısız başımı dertlendirmeye gerek yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kimse için burada değilim sonuçta, aynı zevke sahip insanlarla bir arada olmak için buradayım. Kimsenin egosu için de zevkime ket vuracak değilim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bütün alfaları seviyorum, gerçekten alfaları sevdikleri için burada olan insanları da seviyorum. İnsanları foruma yeni gelmeleri, bilgi seviyeleri, x siyasi görüşüne katılmaları, y futbol takımını tutmaları, saçının x cm uzunluğunda olması, yakışıklı/zeki olması, konuşma şekli, yaşı, mesleği-sıfatı, arabasının kaç model olduğu, cebinde kaç tl olduğu, mal varlığı, arabasının kaç tl. olduğu vs. yüzünden sevmiyorum. Benimle ortak zevkte olan iyi niyetli insanlar benim derdim. Bu yüzden site gözetmeksizin rahatsız edilmediğim her yerde yazarım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu arada yabancı forumlardaki soğukluk da açıkçası hiç hoşuma gitmiyor. Biz daha sıcakkanlı bir milletiz, şahsen "tamir forumu" olmasını istemem burasının. Sitenin ismindeki Türk ibaresinin de önemi var bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Saygısızlık olmadıkça da o bizim kendi kimliğimize ait "konuşkanlığımızın" yok olmamasını dilerim. Zaten saygı çerçevesinde kalamayacak insanlar banlansın gitsinler.

Ama forumların bölünmesini şahsen zararlı bulmuyorum. Kimse bozulmuş bir düzen içinde rahat edemiyorsa yeni kan şarttır. Ben bu düzenden çok memnunum ve burasının eski forumlara göre çok daha gelişeceğini düşünüyorum. Hiç reklam yapılmadan bu halini aldıysa yakın zamanda DH dahil başka forumlara ihtiyaç kalmayacaktır zaten. Benim için başka Alfa Romeo sitesi yok zaten.

Söylediklerine tamamen katılıyorum. İki tarafta da çok kıymetli insanlar var ve özellikle Alfa Romeo gibi bir otomobili bilerek ve isteyerek tercih eden insanlara küfürleşmek vs. yakışmaz.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benim ilk otomobilim Peugeot 206'ydı. O dönemde iki Peugeot forumu birbirlerini gördükleri yerde tekme tokat dalıyorlardı..Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu arada bugün yine Berlin'de gittiğim bir yerin fotoğraflarını paylaşıcam, "yok atık" diyeceksiniz.. Ben oraya gittiğimde ölmüşüm de cennete gitmişim gibi hissetmiştim..
Az sonra.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
« Yanıtla #25 : 05 Ocak 2012, 10:43:21 »

Aslında avatarın bulunduğu sol tarafta isim soyisim ve şehir yazsa üyelerin birbirine hitabı ve kaynaşması daha kolay olur bence..

Sol üstteki Alfatürk logosu altında ''Profil + Forum Profili'' sekmesinden çıkan sayfada, ''Kişisel İleti'' kutusuna Ad ve Soyad yazabiliriz ne dersiniz ?
Hatta ben yaptım bile.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
« Yanıtla #26 : 05 Ocak 2012, 10:46:40 »

Sol üstteki Alfatürk logosu altında ''Profil + Forum Profili'' sekmesinden çıkan sayfada, ''Kişisel İleti'' kutusuna Ad ve Soyad yazabiliriz ne dersiniz ?
Hatta ben yaptım bile.

Profilde istenilen Yaş ve Yer bilgisini ekledim . Başkanın dediğide gayet mantıklı.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 05 Ocak 2012, 10:47:50 »
Benden de günaydın herkese.

Bu arada bugün yine Berlin'de gittiğim bir yerin fotoğraflarını paylaşıcam, "yok atık" diyeceksiniz.. Ben oraya gittiğimde ölmüşüm de cennete gitmişim gibi hissetmiştim..
Az sonra.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hocam heyecanla bekliyoruz.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
« Yanıtla #28 : 05 Ocak 2012, 11:08:09 »
Arkadaşlar Bu arada foruma giriş yapmadan profil bilgileriniz görülmeyecek şekilde ayarladım.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #29 : 05 Ocak 2012, 11:19:53 »
Günaydınlar herkese Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bugün Metin'le (explorer2) birlikte Çerkezköydeki Murat Sağlam (explorer) arkadaşımızın yanına gidiyoruz. Forumdan da selam göndericem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şimdi çıkıyorum, herkese iyi eğlenceler

Seo4Smf Tagleri: alfa romeo sohbet odası 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.