Yukarı git

21 Haziran 2019, 02:27:48
Reklamlar  

Gönderen Konu: Elm obd ii cihazi ile selespeed kalibrasyonu  (Okunma sayısı 355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tiamatx

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Elm obd ii cihazi ile selespeed kalibrasyonu
« : 18 Mayıs 2019, 14:14:32 »
Merhaba, elm 327 v1.5 ve multiecu scan ile arabanin ecu suna baglanip selespeed kalibrasyonu yapmak istiyorum fakat bir turlu arabanin ecu suna baglanamadim acaba resimdeki usb baglanti kablosunu yanlis mi aldim yardiminiza ihtiyacim var araba 2004 156 selespeed

« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2019, 14:23:16 Gönderen: tiamatx »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

br800

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Bazı kabloların içindeki çipler sahte olabiliyor. Ben mottoshops diye bir siteden aldım çalıştı. Bazı modüllere bağlanmak için sarı renkli kabloda gerekebilir yalnız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tiamatx

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Tesekkur ederim cevabiniz icin ne yaptiysam baglanamadim arabanin ecu suna dediginiz gibi cip sahte olabilir scanner ile bir ara baglanir gibi oluyor obd ii interface cihazinda yesil yaniyor daha sonra tekrar kirmizi yaniyor.elimdeki cihazin bu araca uyumlu olup olmadigindan da emin degilim. Bu elm327 v 1.5 kullanan varmi kendi aracinda.aracim 2004 selespeed anladigim kadari ile 2002 selespeed ler icin uyumlu 2004 model icin uyumsuz oldugu kanisina vardim.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2019, 21:25:01 Gönderen: tiamatx »

heavythunder

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Aynı cihazdan bende de var fiat ecu scan da sorunsuz kullanıyorum multiecuscan la bende kullanamadım fazlada uğraşması gerçi

tiamatx

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
multiecu scan ve  fiatecu scan ile denedim resimdeki hataları alıyorum işin içinden çıkamadım bir türlü.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: kalibrasyonu cihazi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.