Yukarı git

18 Kasım 2017, 15:08:48
Reklamlar  

Gönderen Konu: EA, FIFA 13′ün ilk görsellerini yayınladı  (Okunma sayısı 1329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emraheren

• Kurucu-Yönetici
  • *
  • 77 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
EA, FIFA 13′ün ilk görsellerini yayınladı
« : 08 Mayıs 2012, 22:40:53 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dünyanın en iyi futbol oyunlarından biri olarak gösterilen FIFA serisinin son oyunu FIFA 13 için yeni detaylar gelmeye başladı. FIFA 13’ün ana yapımcısı David Rutter, Londra’da gerçekleşen bir tanıtımda, yeni oyunun beş ana geliştirmeyle geleceğini duyurdu. Bu geliştirmeler arasında; İlk Dokunuş Kontrolü (First Touch Control), Oyuncu Darbesi (Player Impact), Tamamlanmış Depar (Complete Dribble), Taktiksel Serbest Vuruşlar (Tactical Free-Kicks) ve Hücum Yapay Zekası (Attacking AI) bulunuyor. Yeni oyunu bir önceki sürümden ayıran en önemli fark, daha gerçekçi top kontrolünün yeni oyunda sağlanmış olması.
FIFA 13’te, oyuncunuza gelen topu kontrol etmek artık çok daha zor. Topun kontrolünü sağlayıp ilerlemek için artık güç, hız, topun yüksekliği ve kontrol edecek oyuncunun teknik becerisi ön plana çıkıyor. Oyunun dikkat çeken bir diğer yeniliğiyse Player Impact motoru. Geliştirilen bu motor, kalça ve üst vücut bölgesi için yeni çarpışma değerleri ekliyor. Bir önceki oyundan hatırlayacağınız gibi yön değiştirerek dripling yapılabiliyordu. Yeni oyunda bunun çok daha zor olacağı söyleniyor. FIFA 13, serbest vuruşlara da yenilikler getiriyor. Artık topun etrafında üç kişiye kadar oyuncu bulunabiliyor. Serbest vuruşu kullanacak oyuncu aldatmaca yaratabiliyor ve barajdan ayrılan oyuncunun olduğu yerden şut çekebiliyor. Savunmanın alan kapatma özelliği de diğer yenilikler arasında yerini alıyor. Hücumsal yapay zekanın tavan yapacağı yeni oyun, bilgisayarın kontrol ettiği oyuncuların daha iyi yerlere koşabilmesini sağlıyor. FIFA 13′ün bu yılın sonbaharında PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkması bekleniyor.
kaynak log.com.tr

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Alfaburock

• *
Ben pesçiyim fifaya ısınamadım bi türlü

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Ben en son bu atari futboldan sonra koptum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
Bende eski PS çiyim ama PES 2010'den sonra  gitgide bozuldu diye düşünüyorum. PES 2009 ve 2010 gayet iyiydi ancak FIFA 2012 hiç fena değil PES 2012'den daha iyi. PES 2012'de Barcelona tavan yapmış abartı güçlü yapmışlar takımı. 

CSQV

• Alfista
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ben de fifa'ya hiç ısınamadım. Fifa 99'da bıraktım en son.

Pes serisinde 2011'i hiç beğenmiyorum, Pes serisinin en kötü yılı olabilir. 2012'de ise favori takımım Napoli. Lavezzi iddia ediyorum oyunun en iyisi. Messi'den daha iyi yapmışlar adamı.
İkinci alternatif olarak da (eğer Napoli ile çok bıktırırsam karşı tarafı) B.Münih ile oynuyorum. Ribery ve Robben ile oynamak çok zevkli.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Oldum olalı pes e ısınamadım. FiFa eskimez bir kalitedir..

Papillon

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Yıllar boyunca fifa "beceriksiz bebe" ler için görsel ile donatılmış bir oyun iken pes ise tamamen bir gerçek anlamda "oyuncu" oyunuydu. Son 4-5 yıldır, fifa tarzını değiştirdi ve pesi yakaladı, hatta oynanış-zevk açısından, denge-gerçeklik bakımından pesi geçti.

Bilgisayarda Fifa 97 ile başladım seriye, Fifa 98'in giriş müziği (blur-song 2) en unutulmaz zamanlarımı yaşatan müziklerdendi.

Seo4Smf Tagleri: fıfa 138242ün görsellerini yayınladı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.