Yukarı git

14 Kasım 2018, 12:50:39
Reklamlar  

Gönderen Konu: direksiyon etrafinda yapistirici izleri ve acilma  (Okunma sayısı 801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

musician82

• Yeni Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
direksiyon etrafinda yapistirici izleri ve acilma
« : 05 Nisan 2016, 19:53:21 »
Arkadaşlar merhaba bugün farkettim.direksiyon göbeğinin şimdide bağladığı yerlerde açılma ve yapıştırıcı izleri gördüm. Aracımı 2000 km de almıştım. Ekspertizleri yapıldı hasar kaydı yok ve aldigim insanlarda güveniyorum.sizce bu ne ve neden olabilir?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

musician82

• Yeni Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi

Timuçin Çolakel

• *
  • 33 Mesajı Toplam
    44 Kere Beğenildi
Hasar kaydı ve ekspertiz durumu anlamanız için yeterli olmaz ne yazık ki . Muhtemelen ordaki bağlantılardan bir kısmı bir şekilde kırıldı ve yapıştırarak hallettiler.

musician82

• Yeni Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
bugün yetkili servise gittim aracın direksiyonun açılmadığını ve airbag ile ilgili bir oynama yapılmadığını söylediler.içim rahat etti ama hala orada nasıl bir işlem yapılmış olabilir anlamış değilim.

Seo4Smf Tagleri: izleri direksiyon etrafinda yapistirici acilma 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.