Yukarı git

18 Kasım 2017, 16:56:17
Reklamlar  

Gönderen Konu: direksiyon düzenleyicisi devre dışı kalıyor  (Okunma sayısı 567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muratceylan44

• Yeni Üye
  • *
direksiyon düzenleyicisi devre dışı kalıyor
« : 03 Ağustos 2017, 03:11:57 »
merhaba arkadaşlar 2010 mito 155ps aracım var 1 haftadır direksiyon düzenleyicisi devre dışı arızası yakıp arkasın dan bütün 3 harfli ler devreden çıkarıyor servise gittim bilgisayara bağladılar sıfırladık artık yanmaz dediler yeniden başladı sonra araştırdım kronik diyorlar serviste komple direksyon kutusu değişicek diyorlar yada artı direksyon adın da istanbul da bi tamirci var orda direksyon sensörü tamiri yaptır sıkıntı kalmıyo dediler aradım biz çözeriz 800 tl masrafı var dediler tam bağçeli evlere oraya gidicem bir arkadaşta şarj dinamosunu yada akü yü değiştir geçer diyor iyice kafam karıştı bu sorunla karşılaşıpta uygun fiyata yaptıran varmı acaba teşekkürler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Mert

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Selam,

Aynısı benim giulietta da olmuştu aküyü değiştirdiğimde problem çözüldü bilgine.

Mert 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: muratceylan44 (06 Ağustos 2017, 20:08:18)

muratceylan44

• Yeni Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Selam,

Aynısı benim giulietta da olmuştu aküyü değiştirdiğimde problem çözüldü bilgine.
  anladım aküyü geçen sene değişmiştim o zaman boşuna alıp deneme daha yeni dediler akü için ama sizin çözüldüyse denemeye değer tekrar alıyım tşk ederim

muratceylan44

• Yeni Üye
  • *
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Selam,

aküyü değiştirdim sonuç alamadım komple aracı tarattırdım ustaların ortak fikri şarj dinomosunun görevini tam yapmadığı şeklin de onu söktürücem şimdi de

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.