Yukarı git

24 Kasım 2017, 10:43:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: Dinamik modda stabil olmayan turbo basıncı  (Okunma sayısı 400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bexx

• Yeni Üye
  • *
Dinamik modda stabil olmayan turbo basıncı
« : 28 Mart 2017, 20:20:55 »
Selamlar arkadaşlar. Foruma epey bir göz attım fakat benzer bir sorun ile karşılaşmadığım için sizlerin fikrine başvurmak istedim.

Benim 2011 model Mito Qv aracım var, dinamik moda alıp aracı yüksek devirde kullandığım zaman, turbo boost göstergesini fulden 4-5 bar düşüp tekrar full oluyor, sanki gaz kesip tekrar yiyormuş gibi, araba ivmelenip, ivme kaybediyo, ve bunu tekrarlı bir şekilde yapıyor.

Servise götürme şansım olmadı henüz, fakat telefonda hava kaçağı olabileceğini söyledi servisteki arkadaş.

Varsa bir tecrübeniz bu konuda, paylaşırsanız sevinirim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Mantıklı bir cevap. Gitmeden anlamanın da tam bir yolu yok.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.