Yukarı git

22 Kasım 2017, 16:03:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: DETAYLI TEMİZLİK İÇİN ÖNERİLERİNİZ??  (Okunma sayısı 880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BUGRA_BUGRA

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
DETAYLI TEMİZLİK İÇİN ÖNERİLERİNİZ??
« : 18 Şubat 2015, 16:01:54 »
SELAM ARKADAŞLAR ARACIMA FULL TEMİZLİK YAPTIRICAM (İÇ-DIŞ-MOTOR-BOYA) FAKAT KARAR VEREMİYORUM,
MEGUIAR'S
ZIEBART
AUTO KING

Bu üç firmadan da fiyat aldım ortalama 650 tl.Ama karar veremiyorum   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,

sizce hangisi tercih edilmeli?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
araba başka ALFA BAŞKA

atatuncel

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ankara'da iseniz DBY Detailing'ten baskasini onermem.

06 AT 0706 Giulietta

dreamwalk

• *
  • 43 Mesajı Toplam
    53 Kere Beğenildi
Türkiye'de marka anlamında en iyi car care şüphesiz "Swisswax" ancak pahalı bir yer,süper spor ve özel garaj otomobilleri gidiyor.Sanırım ülkemizde 2 adet şubesi var. Adamların sırf iç dış baz yıkaması yaklaşık 100 tl.

Diğer türlü orijinal "Meguiars" tercih edilmeli,o da çok değil piyasada. Antalya'da orijinali  sanırım yok emin değilim ama?

"Autoclub" da öneririm,Kamikaze adlı;şu an varolan en üstün boya koruma ve parlatma teknolojisi sadece kendilerinde,ancak 1000 - 2000 tl arası değişiyor dedğim sistemde rakamlar.

Ancak Deniz Berkay'ı(dby detailing) tercih etmen menfaatine olacaktır,araca özel güzel  bir reçete ve çözüm alırsın.İşini hakkı ile yapan bir arkadaşımız.Ancak Ankara'ya gelmen lazım.Göze alırmısın bilemem.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2015, 18:48:46 Gönderen: dreamwalk »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BUGRA_BUGRA

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
Ankara'ya gelebileceğimi sanmıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama Meguiars sitesinde yetkili uygulama yapan şubeler arasında Antalya da var. son birkaç işlemim var araç üzerinde izin günlerimde parça parça yaptırıyorum hepsi bitince meguiars un yolunu tutucam galiba,son ana kadar konuyu takip edip yorumlarınızı okuyacağım

araba başka ALFA BAŞKA

Seo4Smf Tagleri: icin temizlik detaylı önerileriniz 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.