Yukarı git

18 Kasım 2017, 16:38:20
Reklamlar  

Gönderen Konu: Concours d'Elegance Istanbul - 2015  (Okunma sayısı 502 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Concours d'Elegance Istanbul - 2015
« : 15 Haziran 2015, 00:43:17 »
Selamlar arkadaşlar. Bugün concours'a gittim, Ferrari'leri çektim geldim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Telefonu değiştirince sonunda adam akıllı fotolar çekmeye başladım galiba.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Para önemli, acccaip önemli.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Fotolara şu linkten ulaşabilirsiniz:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tuncay N 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tatmir07 (15 Haziran 2015, 11:03:00)

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Ynt: Concours d'Elegance Istanbul - 2015
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2015, 11:21:14 »
Başka konu açmayım Tuncay'ın konusundan devam edeyim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu sene üçüncüsü düzenlenen otomobil güzellik yarışmasına da imtiyazlı olarak katılma şansım oldu   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Gidip görmeye imkanı olmayanlar için ve tabi ki arşivimde olması amacıyla katılan tüm otomobiller olmasa da tamamına yakınının fotoğraflarını çektim. Sadece Ferrari'ler yok yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hepsini buraya yüklemek ömür törpüsü olacağı için bir kaç tane tadımlık fotoğraf yüklüyor ve kalanlarını görmek için sizi sayfama bekliyorum. Sadece bu fotoğraflara bakıp gitmeyin tabi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Takip, beğeni, paylaşım, yorum, vs ne var ne yok desteklerseniz de ayrıca memnun olurum.   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

universeee 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tolga033 (17 Haziran 2015, 22:34:45)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2015, 15:13:08 »
Ferrari 575M modelinide ilk defa gordum,bilmiyordum.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2015, 20:59:53 »
İmtiyazlı nasıl oluyo ki? Ben de içerden birisi aracılığıyla girdim, içerden aşağıdaki fotoda eklediğim VIP yazılı kartı getirdiler, korkulukların falan arkasına geçip çektim hep foto, güvenlik bişey demiyodu.

Zaten ""Concours"" orası yani, bi fakir biz vardık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İmtiyaz falan hikaye Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Adamların hepsi holding patronu, yatla falan gelmişler, ben metrobüsle gelmişim.. Eve Ferrariyle mi yatla mı dönsem diye düşünen kişiler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Fazla gelen arabaları çekiciyle yolluyolar.. Ben de 355'le dönecektim imkan olsa ama hepsi çekiciye yüklendi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Metrobüse kadar yayan gittim yine.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2015, 10:54:22 »
İmtiyazlı nasıl oluyo ki? Ben de içerden birisi aracılığıyla girdim, içerden aşağıdaki fotoda eklediğim VIP yazılı kartı getirdiler, korkulukların falan arkasına geçip çektim hep foto, güvenlik bişey demiyodu...
Yaw o zaten işin geyik kısmı, Allah iyiliğini versin ona mı takıldın. Orada zaten her şey ortada vip de aynı yerde geziyor, press de, halk da...

Bu sene evet dediğin gibi oldu. Herkes babasının çiftliğinde dolaşır gibi dolaşıyordu ortalıkta. Güvenlik zaafı vardı, hatta organizasyondan birileri güvenlik müdürüyle konuşurken de duydum ama pek bir farklılık görmedim konuşma sonrasında dahi. Ama geçen sene sadece beni aynı güvenlik 7-8 kere uyarmıştı arabaların arasından çıkmam için. İnşallah herhangi birisinin arabasına bir şey olmamıştır.

Seo4Smf Tagleri: ıstanbul 2015 concours delegance 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.