Yukarı git

24 Eylül 2018, 23:53:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: Cam filmi  (Okunma sayısı 3892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Cam filmi
« : 06 Haziran 2013, 00:15:45 »
Benim araç fabrika çıkışlı koyu renk cam  (bildiğiniz üzere sadece arkalar ) . Aracın ön yan camlarınıda film yapmak istiyorum.
Sanayide ki usta arkasındaki 1 numaranın aynısından öne çekeriz ama açık konuşmak gerekirse %100 aynı olmaz dedi. Ben de arkadaki fabrika çıkışlılardan açıkcası pek memnun değilim bi ton daha koyusu daha güzel olur diye düşündüğümden ötürü her tarafa normal 2 numara orta olanından vuralım dedim, tamam dedi o şekilde olur arkaları 1 yapar ; öne 2 çekeriz böylece eşitlenir dedi.
Size sorum şu ki :sizce arkadaki 1 numaranın aynısından öne de yapıp o şekil mi eşitliyeyim, yoksa arkaya 1 vurup öne 2 vurup her ikiside 2 numara gibi eşitlemiş olalım ?
Bu arada bana ders oldu bir daha asla fabrika çıkışlı koyu renk almiyacam çünkü böyle saçma bi durumla karşı karşıya kalmış olunuyor.
Son olarak 3m çizilmez en iyisidir dediler onu düşünüyorum. Sizin önerilerinizi de almak isterim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bugün sanayideyken usta ya bekle akşam forum a da sorup öyle kesinleştirecem dedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 06 Haziran 2013, 14:39:46 Gönderen: emraheren »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ynt: Önemli Bir Sorum Var
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2013, 00:20:31 »
40 takla da atsan ikisi de aynı olmaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Olursa da büyük şans derim. Aracı alırken film yapıp yapmayacağına göre karar vermek lazımdı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bence her yere 1 numara çek, önler biraz daha açık olsun sakıncası yok. Tabi daha önce DH'de falan yaptıranlar vardı, onları da araştır diycem ama 200 sayfa olmuştur ordaki başlık..

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

ozoozo

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2013, 01:29:03 »
Benim düşüncem arkaya 2 çektir yani 3 olsun eğer çok koyu dersen 1 çektir 2 olsun önede 1 çektir şahsen ben aracıma öyle yapacağım arkayı koyu yapacağım yani 2 çektirip bide siyah cam 3 gibi olacak önede 1 çektireceğim neden diye soracak olursanız ön açık olsun çünkü bazı polisler genelde arkaya laf etmiyor ve ön şoförü görmek istiyorlar ondan dolayı önü her zaman açık tut eski aracımda arka cam en koyuydu 4 oluyor sanırım simsiyahtı önlerede 2 çektirmiştim sanırım yanlış hatırlamıyorsam 1 defa kızılay meydanında ceza yedim oda aracım 27 plaka olduğu için gaziantepliyim,polise canlı bomba ihbarı gelmiş ondan dolayı yabancı plakaları çeviriyolardı rastgele denk geldik yapacak birşey yoktu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yoksa diğer girdiğim bir çok uygulamada yani çevirmede ceza yemedim gaziantep ve ankara şehiriçi trafiğinde,istanbulada gittim yine aynı aracımla bir sıkıntı yaşamadım yanıma polisin yanaştığıda oldu yani demek istediğim arkayı koyu yap önleri 1 ton açık yap çok sırıtmıyor zaten hatta bence daha güzel bile duruyordu.

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2013, 01:36:51 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benim düşüncem arkaya 2 çektir yani 3 olsun eğer çok koyu dersen 1 çektir 2 olsun önede 1 çektir şahsen ben aracıma öyle yapacağım arkayı koyu yapacağım yani 2 çektirip bide siyah cam 3 gibi olacak önede 1 çektireceğim neden diye soracak olursanız ön açık olsun çünkü bazı polisler genelde arkaya laf etmiyor ve ön şoförü görmek istiyorlar ondan dolayı önü her zaman açık tut eski aracımda arka cam en koyuydu 4 oluyor sanırım simsiyahtı önlerede 2 çektirmiştim sanırım yanlış hatırlamıyorsam 1 defa kızılay meydanında ceza yedim oda aracım 27 plaka olduğu için gaziantepliyim,polise canlı bomba ihbarı gelmiş ondan dolayı yabancı plakaları çeviriyolardı rastgele denk geldik yapacak birşey yoktu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yoksa diğer girdiğim bir çok uygulamada yani çevirmede ceza yemedim gaziantep ve ankara şehiriçi trafiğinde,istanbulada gittim yine aynı aracımla bir sıkıntı yaşamadım yanıma polisin yanaştığıda oldu yani demek istediğim arkayı koyu yap önleri 1 ton açık yap çok sırıtmıyor zaten hatta bence daha güzel bile duruyordu.
Yok ya ben ona karşı olduğum için zaten eşit yapma çabasındayım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Şuan mesela arka koyu ön açık çok absürt olduğunu düşünüyorum.
3 yapacak kadar da koyu düşünmüyorum , bana da mantıklı olan arkaya 1 vurup önleri 2 yaparak eşitlemeye çalışmak olarak geliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ozoozo

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2013, 01:53:35 »
Yok ya ben ona karşı olduğum için zaten eşit yapma çabasındayım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Şuan mesela arka koyu ön açık çok absürt olduğunu düşünüyorum.
3 yapacak kadar da koyu düşünmüyorum , bana da mantıklı olan arkaya 1 vurup önleri 2 yaparak eşitlemeye çalışmak olarak geliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

fakat şuan için önlerde hiç yoktan şuan benim aracımdada öyle banada tuhaf geliyor heleki eski arabamdan sonra komple tuhaf geliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap mesela gidin önlere 1 tutturun uzaktan bakın demek istediğimi anlayacaksınız yani şuanki gibi sırıtmayacak arkaları koyu cam dahil 1 kat daha film çektirin 2 olsun önleride 1 yapın bence pişman olmayacaksanız,yani benim aracımda giulietta aynı siyah camlar ben öyle düşünüyorum şuan için önde hiç olmadığı için kötü duruyor dediğiniz gibi.

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2013, 08:07:50 »
orjinal koyu camlar bildiğim kadarıyla film değil.camlar imal edilirken koyulaştırılıyorlar.o nedenle uygulayacağınız film ile ton tutmama farkı olur.

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 59 Mesajı Toplam
    73 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2013, 13:18:37 »
Yok 3m - 5m vs kaptırmayın böyle yerlere paralarınızı kuru kuruya sürtünen herşey çizilir. Havalar ısındı cam fitilleri güneşin altında kavruluyor, tahta gibi olan fitil camı ilk indirmede canına okuyor..

Kalkıpta okadar paralar veriliyor bu cam filmlerine sonu ne ya polis söktürüyor, yada çiziliyor vs..  Film'i çekecek ustaya 1 numara yeşil film çek diyorsun önlere olay bitiyor..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2013, 13:28:14 »
koyu yaptırmayın en hafif olan iyidir  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 87 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 06 Haziran 2013, 13:37:51 »
eğer ön cama film yaptırmayacaksan, önden gelen ışık nedeniyle, ön yan camlar arkalardan daha açık durur. arkalara  %25, önlere %35 çektir bence. önlerin arkaya göre biraz daha açık olması iyidir.

arka camların orj. karartmalı olması bence avantaj. polisle uğraşmazsın. ceza yesen de ufak numaralarla iptal ettirme şansın her zaman var.

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

RecepA

• Üye
  • *
Ynt: Cam filmi
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2013, 00:58:40 »
arkadaşlar yanlara 2 numara kelebek camla arkayada 3 numara çektiriyim diyorum bende ama polis sıkıntısında bi gelişme yokmu artık pek bakmıyolar diye biliyorum bi yasa falan geçtimi bilginiz varmı teşekkürler

mahoretti

• *
  • 35 Mesajı Toplam
    37 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2013, 11:09:06 »
polis bu... yasayı takip etmiyor ki.... yazar cezayı geçer eğer isterse.. sen mahkemeye başvurursun iptal için falan filan.....

Ormanci

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    85 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 15 Temmuz 2013, 11:14:54 »
Rocco'lu arkadaşım arka camlarla tutturmuştu.
2 numara LLumar film ile...

Araçlar çok dikkat çekmediği sürece, yani standart falan biniyorsanız birşey olmuyor.

207 ile yıllarca gezdim.

RecepA

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2013, 16:31:09 »
arkadaşlar bildiğiniz fiyatı uygun avcılar tarafında bi camcı varmı oraya gidelim

Seo4Smf Tagleri: sorum önemli 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.