Yukarı git

20 Ağustos 2018, 21:06:23
Reklamlar  

Gönderen Konu: Çalınan- kaybolan arka emniyet kemer soketi??  (Okunma sayısı 1397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
Çalınan- kaybolan arka emniyet kemer soketi??
« : 10 Eylül 2013, 09:57:12 »
Evet arkadaşlar ne zaman olduğunu bilmiyorum ama aracımın arka emniyet kemer soketlerinin alınmış olduğunu farkettim, belki geçen hafta belki 1 ay belki 1 yıl önce ne vakit bilmiyorum ama alınmışlar (arka koltuğa neredeyse 1 yıldır kimse oturmadı ben haftasonu temizlerken farkettim)   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Aracın içine yabancı olarak yıkamacıdan başka giren de olmadı oldukça şaşkınım şu olaya. Bunları nerden temin ederim fikir verecek olan varmı, sedan araçlar yapılan için her soket olur mu?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 369 Mesajı Toplam
    413 Kere Beğenildi
Koltuğun arasına giriyor,bir yokla istersen oraları,benim 3.soket kayıptı,koltuk arasında olduğunu farkettim,ama koltuğu söktürmek lazım ,bir ara döşemecide hallettiricem   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ayrıca kim napsın soketi ,işine yaramaz,kesecek falan ,geri kullanılmaz soket  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2013, 10:04:41 Gönderen: Ferhat_27 »

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 87 Mesajı Toplam
    112 Kere Beğenildi
kim, neden çalsın. yedek parça niteliği olan bir parça değil ki.

Ferhat abinin yazdıklarına katılıyorum. bizim marea'da da bir tanesi sürekli koltuk altına giriyor. kontrol etmenizde fayda var.

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
ben de bu soruya cevap bulamıyorum neden alsın ki?
bu arada koltuğun altına girmesine imkan yok oraları baya kurcaladım parmağım bile girmiyor içeri.. Son bir umut koltuğun vidasını kaldırıp altına bakacam acaba sivri zekalı biri çıkarıp altına koymuş mudur diye ama pek umudum yok açıkçası.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mahoretti

• *
  • 35 Mesajı Toplam
    37 Kere Beğenildi
koltuğun altındadır onlar... hem onlar öyle kolay sökülüp alınabilecek parçalar değil. Tek aklıma gelen olasılık, yıkamacıda eleman keserek almıştır, eş-dost yada kendi alfası için )))))

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
heralde koltuğun altında da bulamazsam bizim haydarla oto yıkamacı arkadaşa bi uğrayacam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (hala koltuğun altında olduklarına inanmıyorum, üzerinde olduğunu ve oturanları rahatsız ettiğini biliyorum çünkü)

egeozal1

• *
  • 126 Mesajı Toplam
    135 Kere Beğenildi
Koltuğun altındadır benve benim 3 soket de gözükmüyordu. Muayeneden sonra arkadaki tüm kemerler takılı aldım arka tarafı koltuğun içine kaçmış dediler. Elle ulaşılamayacak noktadaydı. Koltuğun alt tarafı çıkarınca muhakkak görürsünüz bence. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ti amo Alfa Romeo...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 369 Mesajı Toplam
    413 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
heralde koltuğun altında da bulamazsam bizim haydarla oto yıkamacı arkadaşa bi uğrayacam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (hala koltuğun altında olduklarına inanmıyorum, üzerinde olduğunu ve oturanları rahatsız ettiğini biliyorum çünkü)
Rahatsız olan biri itelemiştir koltuk arasına, hehehe  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: arka emniyet kemer çalınan kaybolan soketi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.