Yukarı git

17 Aralık 2018, 05:24:28
Reklamlar  

Gönderen Konu: Bijon Aralıkları ile İlgili Yardım  (Okunma sayısı 1395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murat1oglu

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bijon Aralıkları ile İlgili Yardım
« : 07 Mart 2013, 20:39:55 »
Merhaba arkadaşlar aracıma jant arayışındayım fakat şu bijon aralıkları ile ilgili bir karar vermem lazım kimi 5x100 olur diyor kimi ise balans sıkıntısı yapabiliyor diyor KESKİN markasının bir jantı çok ilgimi çekti ikinci el ve çokta temiz bir jant ve 5x100 aralığında sizce 5x100 jant problem yaratırmı yoksa illede replika veya orjinal bir jant mı bulmalıyım 5x100 jant kullanan arkadaşlar varmı aramızda yardımlarını bekliyorum.

« Son Düzenleme: 08 Mart 2013, 10:15:44 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap1998 156 2.0 TS executive

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 217 Mesajı Toplam
    295 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Murat bana sorarsan hiç maceraya girme. Farklı ölçüler farklı bir tür benim çokta sağlıklı olmadığına inandığım bijonlar kullanmak gerektiriyor. İkinci konu ise Alfa'ya Alfa jantından farklı jantlar takılmaması gerektiğine inanmam. Zaten biliyorsun buluşmada "gidin şu 18" jantları alın" diye bas bas bağırıyordum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Birde 17"jantlar için bir konu açtım gördüysen o jantlar yepyeni beğenirsen onları al işte kaç para veririm dersen o fiyatlara yaklaştırmaya çalışalım al gitsin. Orjinal jantlar replika falanda değil gayet makul bence Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    55 Kere Beğenildi
Murat bende 4 jant arasında kararsız kalmıstım ama bijon aralıkları yüzünden vazgeçtim.
Lastikçiyede sordum "aracın hemen hemen tüm yükü bijona biniyo. bu yüzden önemli. bijonla oynaman çok sağlıklı olmadıgı gibi riskli olur" dedi
Yoksa ben peugeot RCZ  yada Opel OPC jantı takmayı düşünüyordum. Durum böyle olunca vazgeçtim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

halil

• *
  • 116 Mesajı Toplam
    135 Kere Beğenildi
5*98 ile 5*100 arasında 2 mm fark vardır.2 mm az bir fark değil sonuçta.riskli olur.orjinalinden şaşma.araç bu dört teker ve 20 bijon üzerinde gidiyor.

Seo4Smf Tagleri: yardım bijon ilgili aralıkları 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.