Yukarı git

20 Kasım 2018, 11:27:44
Reklamlar  

Gönderen Konu: Beyaz far ampulu H7-H1 5000K Philips Diamond Vision  (Okunma sayısı 2395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kahraman202

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Diamond vision ile ilgili çok farklı yorumlara denk gelmiştim ama siz aydınlatma azaldı demişsiniz. Son durum nedir, tavsiye eder misiniz? Açıkçası far xenon olmayınca görüntü  iç açıcı olmuyor..

Aydinlatmasi az sokak aralarinda uzunlari yakiyorum o derece Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hatta cikardim normal halojene dondum.

Onunuzu goremiyorsunuz, bosuna para vermeyin, gercekten gostermiyor.

Ben de denedim. Sonunda bixenona döndüm. Giulietta da aydınlatma için bixenon dışında hepsi yalan.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bixenon farı sonradan mı taktırdınız??

Evet orijinal bixenonlara geçiş yaptım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bununla ilgili konu açtınız mı? Aslında “bi xenon far montajı” diye bi konu açıp detaylandırsanız çok faydalı olur

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: beyaz philips vision ampulu 5000k diamond 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.