Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:52:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: Beyaz far ampulu H7-H1 5000K Philips Diamond Vision  (Okunma sayısı 672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaslar merhaba.
Led isiklarla butunluk olustursun diye 5000K halojen aldim denedim.

Sonuc olarak fotolarda da gorebileceginiz gibi aydinlatma cok dusuk ama renk tonu cok hos.

Solda orijinal sagda 5000K (aydinlatma %40-50 dustu)

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

5000K Uzunlarla birlikte

Kisalar ikisi birlikte de boyle

Bu arada berbat bir degisimi var, el girmiyor ve ben yaparken klips yerinden cikti. Muhendis arkadaslara baya bi saydirdim.Hatta fotoda gorebilirsiniz klips tam oturmamis, sonra duzeltip yerine soktum.

« Son Düzenleme: 07 Ocak 2017, 11:31:47 Gönderen: cihankardes »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Halit

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Eski farlar bariz bir şekilde parlıyor. Yeniler sadece şık durmuş.  Karanlıktaki performansı nasıldır onuda görmek lazım.

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Eski farlar bariz bir şekilde parlıyor. Yeniler sadece şık durmuş.  Karanlıktaki performansı nasıldır onuda görmek lazım.

Hic umudum yok acikcasi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bilerek aldim, dusunen arkadaslara da fikir olsun diye koydum.

Zaten Izmir icinde her yol isikli. Iyi kotu aydinlatir diye dusunuyorum.

Halit

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Açıkçası benimde yok ama bir ihtimal bazen iyi aydınlatma çıkıbaliiyor.

Hazır yakalamışken, Yakıt tüketimin kaç Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Çok dertliyimde bu konuda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Halit 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: cihankardes (07 Ocak 2017, 16:46:55)

cihankardes

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Açıkçası benimde yok ama bir ihtimal bazen iyi aydınlatma çıkıbaliiyor.

Hazır yakalamışken, Yakıt tüketimin kaç Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Çok dertliyimde bu konuda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hocam 8 litre gosteriyor yol bilgisayari ama hepimizin kullandigi yol, trafik durumlari, kalkis ve durus sekillerimiz farkli. Sizin konuyu takip ediyordum ben de. Ben cok sakin kullanirim mesela, motor freni falan dikkat ederim genelde kendi akisina birakirim arabayi. Arasira abim alir kullanir, hemen farkederim yakittaki artisi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: beyaz philips vision ampulu 5000k diamond 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.