Yukarı git

18 Kasım 2017, 18:24:30
Reklamlar  

Gönderen Konu: Barcelona  (Okunma sayısı 1310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
    • Eros' Photography Workshop
Barcelona
« : 27 Nisan 2012, 11:08:38 »
Arkadaşlar bu yaz 4-5 gün Barcelona'ya gitmeyi düşünüyorum.. Tur kullanmak gibi bir huyum olmadığı için, aramızda daha önce gidenler varsa;

1- Şehrin neresinde kalmalı?
2- Şehre yakın ekonomik otel tavsiyesi
3- Nereleri, nasıl mutlaka gezmeli?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Erhan Meço / GT: 34 S 0217  &  159: 34 BRA 94

skperformance

• *
  • 7 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
    • sk performans ürünleri
Ynt: Barcelona
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2012, 12:23:50 »
Gidersen nou camp'a uğramadan gelme

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2012, 12:46:11 »
Milano'da Giuseppa Meazza'ya gitmiştim ve oradan Inter forması almıştım..
Aynısını yeniden Barcelona'da yaparım büyük ihtimalle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

CSQV

• Alfista
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2012, 13:56:08 »
Tek mi yoksa kız arkadaş ya da sevgiliyle mi gidersiniz bilmiyorum ama ben hostelde kalmıştım. Gerçi hostel demeye bin şahit, 15 katlı bir otel gibiydi. 2 kişilik odaları da vardır tabii. Yeniydi ve odaları çok güzeldi. En üst katında çatıda kahvaltısı da vardı bedava. Ve en önemlisi çok ucuzdu şaşırmıştık. Sitesi şöyle:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

La Rambla şehrin kalbinin attığı yerdir. Buraya yakın bir yerde de kalabilirsiniz tabi fiyatlar katlanır. 2-3 km uzunluğunda güzel bir cadde. Bu cadde üstünde bir ara sokakta İstanbul'daki balık pazarı gibi bir yer var. Kapalı alan ve yüz kat daha büyüğü diyebilirim. İçeride meyve ve balık marketlerinden tutun ayak üstü tapas barlara kadar her şey var. Ben bütün paramı orada harcamıştım. 1 euroya meyve tabakları, tropikal meyve sularında boğulmuştum. Adı da La Boqueria.
Onun dışında görülmesi gereken yerleri şöyle sıralayım:

1) La Sagrada Familia : Şu tv de ve internette görmüşüzdür devasa bir katedral var. İşte o. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kesin görülmeli. 20 euro verip tepesine ya da içine giriliyordu ama biz girmedik. Dıştan daha etkileyici.
2) Park Güel : Gaudi'nin tasarladığı park. Şehir zaten komple Gaudi'nin eserleriyle dolu. Hoş bir manzarası var. Epey turistik zaten.
3) Gotik caddesi var bir tane adını hatırlayamadım. İstanbul'daki asmalımescit tünel tarafları neyse burası da öyle. Hem tonla bar kafe var, hem de old town mimarileri var, güzel epey görülmesi şart bence.
4) Nou camp olabilir tabii ama ben gitmemiştim.
5) Müzeden bol ne var ki bu şehirde. Ama çok param olmadığı için içeri hiç giremedim. Dediğim gibi dıştan da gayet etkileyici binalar.
6) Paella kesinlikle yenmeli.
7) Sangria severseniz için ama ben sevmiyorum.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Çok fazla salaş lokanta meyhane var aynı bizim ülkemizdeki gibi. Kesin gidip yemeklerini yiyin, pahalı da değil.

Böyle özetleyebilirim. Soru varsa alayım.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

shame

• Genel Moderatör
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2012, 15:21:45 »
Süper oldu bu.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben bir gezme eğlenme ve fotoğraf çekme rotası çizeyim, onu yaparken bol miktarda sorum olacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

CSQV

• Alfista
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2012, 15:30:16 »
Bu arada ben boğazına çok düşkün bir insanım. O yüzden yemek üstüne pek düşmüş olabilirim yazıda. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ben de yazın maddi durumu ayarlayabilirsem Endülüs taraflarına bir çıkartma yapmayı düşünüyorum.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2012, 12:31:49 »
Para olsa da ben de gitsem, adamın canını çektiriyosunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ama yazın böyle şeyleri, ilerde lazım olur mutlaka.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri: barcelona 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.