Yukarı git

19 Kasım 2017, 19:05:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: Autostadt / Wolfsburg gezisi  (Okunma sayısı 1921 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burakalkilic

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Autostadt / Wolfsburg gezisi
« : 11 Temmuz 2012, 13:03:06 »
Merhaba arkadaşlar,
Şirket olarak Wolfsburg'daki Volkswagen fabrikasına ait olan Autostadt'a bir iş seyahati yaptık. Autostadt tam anlamıyla bir otomobil müzesi , envayi çeşit araç mevcut hemde çok eski modeller bile var.Şu anda şirketteyim fotoğraflar elimde değil ancak akşam fotoğrafları ekleyince bana gerçekten hak vericeksiniz. Şahsi fikrim, fırsatı olan herkesin görmesi gereken bir yer.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2012, 18:44:34 Gönderen: burakalkilic »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Ynt: Autostadt / Wolfsburg gezisi
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2012, 00:42:25 »
Allah Allah bu başlığı gözden kaçırdım herhalde. Ya da fotoğrafları sonradan yüklediğiniz için tekrar bakmadım. Keşke daha fazla foto ekleseniz. Bu tür başlıkları faydalı buluyorum. Yolumuz düşerse iyi bir rehber olacağını düşünüyorum. Gezi ayrıntılarını da paylaşırsanız süper olur. Şu arkadaki gümüş renkli Veyron da dikkat çekici.

mahoretti

• *
  • 34 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2012, 11:54:59 »
evet daha fazla foto ve bilgi lütfen....

Cengiz Caliskan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2012, 13:32:41 »
Autostadt'a 2001'de gitmiştim ben de. Gerçekten devasa bir yer. Bir otomobil şehri. Eniştemin abisinin sıfır Golf'ünü teslim almaya gitmiştik ve bize tüm gün imkanlardan yararlanmak için bedava bilet vermişlerdi. 5D sinemalar, yemekler, test sürüşleri vs. Hepsi rüya gibiydi. Ama sonuçta hepsi VW (favi der almanlar). Soğuk Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa 156 2.0 16V TS 2002

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2012, 16:49:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Autostadt'a 2001'de gitmiştim ben de. Gerçekten devasa bir yer. Bir otomobil şehri. Eniştemin abisinin sıfır Golf'ünü teslim almaya gitmiştik ve bize tüm gün imkanlardan yararlanmak için bedava bilet vermişlerdi. 5D sinemalar, yemekler, test sürüşleri vs. Hepsi rüya gibiydi. Ama sonuçta hepsi VW (favi der almanlar). Soğuk Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bizim burda 7D sinema var Cengiz, gidelim mi senle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

burakalkilic

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2012, 11:45:41 »
Geçen yıl dünyada Volkswagen distribütörleri arasında Doğuş Otomotiv olarak müşteri memnuniyetinde ilk sırayı almıştık ve Almanya'daki genel merkezde bizlere jest olması açısından bir Almanya gezisi tertip etmişti.Wolfsburg ve Berlin'i kapsayan bu geziye Wolfsburg'tan başladık. Volkswagen fabrikası eğer bu şehirde olmasa emin olun çok küçük bir şehir olurmuş Wolfsburg, fabrika şehre net bir katkı sağlamış zaten şehrin futbol takımınında neredeyse tek başına yükünü çekiyor. Autostadt çok geniş alana kurulmuş bir otomobil müzesi , içeride konferans salonları , alışveriş mekanları , restaurant-cafeler ve plakaları tescil ettirmek için gelen vatandaşlara hizmet veren bir büro bulunuyor , sanki küçük bir şehir gibi..Ayrıca Volkswagen grubuna ait markaların araçlarının sergilendiği pavilionlar bulunuyor, örneğin; porsche pavilionunda geçmişten günümüze ait araçlar hakkında bilgiler ve araçlar bulunuyor, bir de bütün marka araçların bulunduğu eski araçlar için bir pavilion var..Volkswagen fabrikası ise dev asa , yaklaşık 20 saniyede bir otomobil üretiliyor. fotoğraf çekmemize izin vermediler golf 7 ile ilgili çalışmalar varmış..fabrikanın içini gezebilmek için bisiklet gerekli, yürüyerek gezmek gerçekten olanaksız..benim açımdan gerçekten çok güzel bir gezi tecrübesi oldu, umarım yazdıklarım gitmeyi düşünen arkadaşlar açısından açıklayıcı olmuştur..

volkswagen her ne kadar güzel olsa da , sonuçta bir Alfa olamaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Seo4Smf Tagleri: autostadt wolfsburg gezisi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.