Yukarı git

18 Kasım 2017, 15:19:30
Reklamlar  

Gönderen Konu: Arap çöllerinden Dodge Charger'im...  (Okunma sayısı 1793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benzin bu kadar ucuz olduktan sonra kim napsın dizeli Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Dizel arac yok zaten, ustasi falan da yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kamyonlar otobusler fln aliyo, o da cok nadir istasyonda bulabiliyon...

Suyun litresi kaç euro peki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bir de kolanın sudan daha ucuz olduğunu duymuştum.

Su o kadar pahali degil yau, 3 liraya damacana aliyoruz eve... Ama ithal olsun fransiz, norvec, isvec suyu olsun dersen litresi 15-20 liralara cikabiliyor... Kola fazla icmedigimden kac para oldugunu bilmiyorum ama sudan ucuz degildir muhtemelen...

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

alperen.uyan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (07 Mayıs 2015, 17:05:04)

sarpgrey

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
Yaw eğer bu makina bu yakıtlari tuketiyorsa, bunun motorunu benim 147 nin motoru ile degistirelim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Al, duzenli tutulmus tam depo verileri :

Valla o gordugun koca kaputun altinda el girecek yer yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap O motoru 147ye koyunca sigdirmasini gectim muhtemelen en dengesiz araclardan birine sahip olursun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkaya 3 torba çimento torbası atarız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende 2006 da Dubai'deydim ayni hisleri bende yaşamıştım. Otomobil fuarina gittim, o zaman Veyron filan hepsi var. İçerde RR phantom sergiliyorlar, etrafinada sınır cekmisler millet dokunmasin diye. Ama adamin biri fuari gezmeye ayni arabayla gelmişti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gulmustum.

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Arkaya 3 torba çimento torbası atarız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende 2006 da Dubai'deydim ayni hisleri bende yaşamıştım. Otomobil fuarina gittim, o zaman Veyron filan hepsi var. İçerde RR phantom sergiliyorlar, etrafinada sınır cekmisler millet dokunmasin diye. Ama adamin biri fuari gezmeye ayni arabayla gelmişti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gulmustum.

Sen onu diyosun, ben markete giriyorum ciktigimda bi yanimda RR bi yanimda bentley falan oluyo Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gecen ekimde ben 10 gun falan kaldim emirliklerde, abudabiden rasalkhaime kadar gezdim. Riyaddaki pahali arac orani daha yuksek ordan... Ama burda vahsi yamyamlar gibi surduklerinden vuruk arac orani da yuksek... Emirliklerde cok daha insancil trafik...

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Sayılan araçlara bak ya  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap TR'de kuş serisi gibi.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ata.özcan

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
Tr ye gelince giulietta sana oyuncak gibi gelir artik
Ben giulietta dan inip vw lupo ya binince oyle hissediyorum

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Tr ye gelince giulietta sana oyuncak gibi gelir artik
Ben giulietta dan inip vw lupo ya binince oyle hissediyorum

Valla Chargerla Giuliettayi karsilastirmak gerekirse, bi kere boyutlardan oturu charger cok daha genis, arkada fln diz mesafesi cok fazla... ama trim kalitesine gelince, amerikalilarin bu konudaki basarisizliklari zaten malum, ne malzeme kalitesi ne ic dizayn guiliettanin yanina bile yaklasamaz. Performansa gelince, 0-100lerine baktigimizda arada 1 saniye var sadece. Ama benim arabanin arka lastikler biraz eski oldugu icin giu 0-100de daha basarili... fakat sadece oraya kadar... charger 100e kadar nasil hizlandiysa ayni ivmeyle 200e de ulasiyor, kesilmeye 240 civarlari fln basliyo... Bu kadarini gordum ama daha gider miydi bilmiyorum...

eciftci

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
    • Ticaret Sayfası
Mayıs ayında 38 derece de iyiymiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Temmuzu Ağustosu düşünemiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ata.özcan

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    46 Kere Beğenildi
oranın sıcagı farklı izmir in sıcagı daha cok bunaltıyor bence
mekkede  ben nisanın 15 inde 45 dereceyi görmüştüm ancak cok sıcak gelmiyordu

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Riyad ozellikle denizden uzak oldugu icin nem orani cok dusuk. O yuzden golgede misal bi izmire nazaran cok daha rahat oluyorsunuz. Ama gunes burda cok daha tehlikeli, biraz guneste kalsaniz acikta kalan yerlerinizi acitacak derecede yakmaya basliyor.

bu hafta 42yi falan gorecekmis sanirim, temmuz agustosta 50ye yaklasiyor... Kasima kadar filan 40in altina inmiyor gunduzleri...

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Nasıl dayanıyosunuz ya.. -40'ı tercih ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 30 derece sıacağ bile dayanamıyorum ben.. Kan fazlası var demişti bi doktor yıllar önce.. Kışın bile geceleri ayakları yıkamadan uyuyamam..

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

ykpogutcu

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    110 Kere Beğenildi
O sıcakta o sürat; aklıma 6 7 sene öncesini getirdi. Ağustos sıcağında Sapanca'dan Bolu'ya kadar bir jetta ve mercedes ile 200 km hızdan aşağıya inme sen sonra ne olcak 1995 model 2.0 motor Nissan Bluebird'ün motor iptal Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yağlama yetişmemiş. Bluebird'ün de içi yayla gibiydi, özledim onu da valla Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ilanlara bakıyorum bazen hepsi hurda olmuş bakımlı blurbird kalmamış doğru düzgün. Konu dışı oldu biraz özürdilerim buarada Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

En son demişsiniz ya ..."daha gider miydi bilmiyorum" bence bilmeyin boşverin, ne gerek var okadar sürate Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pistte de değildir sonuçta o hız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2015, 00:45:27 Gönderen: ykpogutcu »

αℓƒα яσмєσ ιѕ ℓιƒє ѕтуℓє... HIZLI ARABALAR İÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAHIM.

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Nasıl dayanıyosunuz ya.. -40'ı tercih ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 30 derece sıacağ bile dayanamıyorum ben.. Kan fazlası var demişti bi doktor yıllar önce.. Kışın bile geceleri ayakları yıkamadan uyuyamam..

Klimalar saolsun, yoksa durulacak gibi degil... Cogu millet cift anahtar tasiyo , biri kontaktayken kapilari kitleyip gidiyorlar ki aracin ici isinmasin diye... Ama insan sicaga da alisiyo sanirim, sabah evden ciktim, oh dedim ne guzel serin serin esiyo, arabaya bindim 30 derece  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

O sıcakta o sürat; aklıma 6 7 sene öncesini getirdi. Ağustos sıcağında Sapanca'dan Bolu'ya kadar bir jetta ve mercedes ile 200 km hızdan aşağıya inme sen sonra ne olcak 1995 model 2.0 motor Nissan Bluebird'ün motor iptal Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yağlama yetişmemiş. Bluebird'ün de içi yayla gibiydi, özledim onu da valla Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ilanlara bakıyorum bazen hepsi hurda olmuş bakımlı blurbird kalmamış doğru düzgün. Konu dışı oldu biraz özürdilerim buarada Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

En son demişsiniz ya ..."daha gider miydi bilmiyorum" bence bilmeyin boşverin, ne gerek var okadar sürate Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pistte de değildir sonuçta o hız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pistte degil ama 5 seritli cevre yolunda, kisa bi sure icin, sirf meraktan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yoksa genelde 200u pek gecmiyorum...

alperen.uyan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (12 Mayıs 2015, 12:52:02)

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
1.5 yildir arabistandayim, gordugum 3. alfa Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benim karaoglanin yaninda biraz ufak kaldi gerci Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
İnsan 4C 8C falan görür ya... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

alperen.uyan

• Üye
  • *
  • 13 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
Yau yok ki buralarda hic alfa... Bugune kadar bi giulietta, iki de mito gordum, aha onlardan biri de bu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ferrari maserati alfadan daha cok haa... Giulia QV'den umitliyim ama  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: dodge arap çöllerinden chargerim 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.