Yukarı git

17 Kasım 2018, 19:58:11
Reklamlar  

Gönderen Konu: Araç Kaymalarında Alt Takım Sağlamlığı  (Okunma sayısı 2524 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasanyonuk

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Araç Kaymalarında Alt Takım Sağlamlığı
« : 03 Ocak 2013, 12:55:23 »
Merhabalar ,
Bugün sabah talihsiz bir olay başıma geldi dönel kavşaktan dönerken bir anda aracın hakimiyetini kaybettim,araç sanki buz pistinde gidiyormuş gibi bir sağa bir sola kaymaya başladım allahtan aracın hakimiyetini sağladım ve yoluma devam ettim ama ben çok titiz bir adamım o yüzden acaba alt takımlarım zarar görmüş müdür diye içime kurt düştü size sorum söyle bu tarz kaymalarda araçlarımızın alt takımları zarar görüyor mu ?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhabalar ,
Bugün sabah talihsiz bir olay başıma geldi dönel kavşaktan dönerken bir anda aracın hakimiyetini kaybettim,araç sanki buz pistinde gidiyormuş gibi bir sağa bir sola kaymaya başladım allahtan aracın hakimiyetini sağladım ve yoluma devam ettim ama ben çok titiz bir adamım o yüzden acaba alt takımlarım zarar görmüş müdür diye içime kurt düştü size sorum söyle bu tarz kaymalarda araçlarımızın alt takımları zarar görüyor mu ?
bi yere vurmadıktan sonra kaymayla bişi olmaz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 89 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
Bence de sert bir darbe veya çukur/tümsek gibi yerlere vurmadıktan sonra sadece kaydığı için bir sorun olacağını sanmıyorum. İnsanlar gösteri amaçlı drift filan yapıyorlar olsa onlarda olurdu (Duruma göre lastiklerde aşınma olabilir).

hasanyonuk

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Yok hiç bir yere çarpmadı sadece yolda buzda kaya gibi kaydı lastikler umrumda değil alfama bir şey olmasın yeterki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 315 Mesajı Toplam
    407 Kere Beğenildi
Geçmiş olsun. Kaymanın bir çok sebebi olabilir, kaydıktan sonra değil de, kaymadan önce bir şey olmuş olabilir. Belki olayın nasıl gerçekleştiiğini anlatırsanız yoldan veya araçtan olabileceğini tahmin edebiliriz.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

hasanyonuk

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Yok benimle alakalı biraz sert kalktım ve sabah İzmirde kırağı çok olur birde yoğun nem vardı havada büyük ihtimalle yolda kaygandı ayrıca lastikleri iyi değil eski değil ama kaliteli değil değiştirmem lazım ama ağır bakım yaptırdım ( 1.200 TL Kadar ) ondan değiştiremedim. Suçlu benim yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 315 Mesajı Toplam
    407 Kere Beğenildi
Eh o zaman araçtan kaynaklı bi kayma söz konusu değilse sertçe bir yere çarpmadıysanız veya çukurlara girmediyseniz bişey olmaz.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
Bence de sert bir darbe veya çukur/tümsek gibi yerlere vurmadıktan sonra sadece kaydığı için bir sorun olacağını sanmıyorum. İnsanlar gösteri amaçlı drift filan yapıyorlar olsa onlarda olurdu (Duruma göre lastiklerde aşınma olabilir).
şöyle bi ağız tadıyla drift yapamadım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  yanarım da ona yanarım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap önden çekiş olunca olmuyo peh peh  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

hasanyonuk

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Valla seni bilmem de ben hiç te istemeden yaptım o drifti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
Valla seni bilmem de ben hiç te istemeden yaptım o drifti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İbrahimCan

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
hay kafam oyuncak arabaymış ya laa bunlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hayatta her şey olabilirsin; fakat mühim olan hayatın içinde insan olabilmektir.

Seo4Smf Tagleri: araç takım kaymalarında sağlamlığı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.