Yukarı git

13 Aralık 2018, 11:24:45
Reklamlar  

Gönderen Konu: Aranıza Hoşgeldim :-) Hangi Araç? Acil Cevap  (Okunma sayısı 466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

femalkocoglu

• Yeni Üye
  • *
Aranıza Hoşgeldim :-) Hangi Araç? Acil Cevap
« : 28 Mart 2018, 20:34:19 »
Arkadaşlar Merhabalar. Ben Fatih Malkoçoğlu. İstanbulda Mali Müşavirim. 28 Yaşındayım.

2015 Polo - 2016 Astra - 2015 Toledo Derken. Şimdi Alfa Giulietta almaya karar verdim. Ama hangisi. Yardımızınıza ihtiyacım var.

Öncelikle Alacağım Araba

2012-2015 Arası olmalı
Max 80.000 km olmalı
En full paket olmalı
Sunroof olmalı
Manuel Otomatik farketmez
Renk Farketmez

Bütçem Max 70.000 TL

Ama çok kilometre yaptığım için benzinliden vazgeçmek üzereyim. Sizce kararım isabetlimi? Bana önerebileceğiniz araç var mı? İki hafta içinde araç almam lazım.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 371 Mesajı Toplam
    415 Kere Beğenildi
Sıfır ve dizel bir araç almanı tavsiye ederim..
Bütçene göre varmı bilmiyorum,araştırmak lazım..

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Giulietta 2014 1.6 dizel alabilirsin.2014 den öncesi mk1 diye geçer.tabi sunroof, spor paket, deri koltuk gibi eklentiler fiyati degistirir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

desmond35

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Bence giulietta alınacaksa dizel olmamalı, bir de 80 k da araba denk gelirse lastik değişimi ve triger değişimini de bütçe hesabına katmakta fayda var.

Salihsyr

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bende dizel Giulietta aldım tavsiye ederim, diğer sıraladıgın araçlardan cok daha kullanımı guzel ve dolular Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

desmond35

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Tabi ki tercih meselesi , ama o kadar paraya dizel araca vermektense 50k ya fiat bravo alırsın 20 liran cebinde kalır ,  en azından araç içi konforun daha fazla olur. Sonuçta aynı motor. 

Seo4Smf Tagleri: cevap hangi aranıza hoşgeldim 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.