Yukarı git

15 Aralık 2018, 07:54:05
Reklamlar  

Gönderen Konu: Rüzgar sesi  (Okunma sayısı 8347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akkancan

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: Rüzgar sesi
« Yanıtla #45 : 13 Eylül 2013, 11:13:56 »
Ben bu sorunu da çözebildim, bulamadım çözümü paylaştım diye ama tekrar yazayım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sağ havalandırma yolunun orada bir parça varmış, o düşmüş mü birşey olmuş. Bu parçayı istettiler geldi, garantiden taktılar ve ses falan kalmadı.

Bilgilerinize,

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
« Yanıtla #46 : 13 Eylül 2013, 23:42:05 »
Sağ havalandırma derken, torpido gözünün üstündeki mi?

akkancan

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #47 : 15 Eylül 2013, 19:10:28 »
Evet, en sağdaki ızgaranın içinden geliyordu rüzgar sesi 90km ve üstü hızlarda..

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sağ havalandırma derken, torpido gözünün üstündeki mi?

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #48 : 21 Mart 2018, 17:46:48 »
Konuyu hortlattim ama benim giuliettada felaket rüzgar sesi var.70 de başliyor.dikkatle incelediğimde sol aynadan geldiğini farkettim.yani aynada herhangi bir problem yok.aynaya çarpan hava islik gibi rüzgar sesi üretiyor.hele yüksek hizlarda arabanin içinde sesten durulmuyor.herkeste böyle midir? Ayrica bu durumda ne yapilabilir.arabaya yeni bir ayna tasarlayacak halim yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #49 : 26 Mart 2018, 17:28:07 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Konuyu hortlattim ama benim giuliettada felaket rüzgar sesi var.70 de başliyor.dikkatle incelediğimde sol aynadan geldiğini farkettim.yani aynada herhangi bir problem yok.aynaya çarpan hava islik gibi rüzgar sesi üretiyor.hele yüksek hizlarda arabanin içinde sesten durulmuyor.herkeste böyle midir? Ayrica bu durumda ne yapilabilir.arabaya yeni bir ayna tasarlayacak halim yok.

Her guliettada aynı mı kısmına cevap vereyim hayır değil. Bende  rüzgar sorunu yok.gayet sessiz. Fitillerin arasını iyice temizlemeni tavsiye edebilirim.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #50 : 27 Mart 2018, 11:21:31 »
Fitillerin arasinin temizliğiyle ne alakasi var ki.kaldi ki temiz de.fitiller yerine düzgün oturmamişsa ses yapar onu da zaten kontrol ettim.kaldi ki fitillerden yapiyor olsa kapiyi kendime çektiğimde sesin kesilmesi lazim diye düşünüyorum.şehir içinde problem olmuyor da uzun yolda yada otobanda yol sesi ve rüzgar sesiyle birlikte arabanin içinde uğultudan durulmuyor.yol sesi için yazin yalitim çalişmasi yapicam.fakat rüzgar sesine ne yapicam bilmiyorum.bakalim

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.