Yukarı git

22 Eylül 2018, 02:13:54
Reklamlar  

Gönderen Konu: Ankara'da AUX kablosuz Giulietta kalmasın  (Okunma sayısı 2522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rccaganlar

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ankara'da AUX kablosuz Giulietta kalmasın
« : 13 Temmuz 2017, 09:34:21 »
Selamlar arkadaşlar;

Forumda bir kaç konu başlığı altında aux kablosu bağlatma sıkıntısı yaşayanları gördüm. Ben de bu sıkıntıyı yaşamıştım. Birkaç arkadaş kendisi yapmış, ancak bu bağlantıyı yapabilmek o kadar kolay gelmedi bana ve 4.caddede oto teypçilere yolum düştü. İlk başta 4. caddede Mesut Elektronik diye bir yeri aradım telefonla 50TL'ye yaparız dediler. Ben de hemen yola düştüm. Radyoya bakıp buna program yazmamız lazım 150 TL'ye yaparız dediler. Ben de hemen oltaya gelmedim tabi ki. Biraz daha ileride Bülent elektronik vardı (PIONEER tabelalı ufak bir dükkan). Bülent usta açtı radyoyu Bosch olduğunu görünce yapamayabilirim dedi başta, yine de deneyelim dedi. Bir kablo aldı bağladı ve Media tuşuna 2 kere basınca AUX radyoda belirdi. Kısacası program falan yazmaya gerek yokmuş. Dedim kaça yaparsın Bülent usta 75 TL dedi. Ben de hemen olur dedim, belki bir indirim istesem 60a inerdi diye düşünüyorum, ama usta tertemiz çalıştı. 2 metre aux kablosu hayırlı olsun, sokaklarda zenzi gibi dolaşıyorum.

SONUÇ: Ankara'da aux bağlantısı taktırmak isteyen arkadaşlar Bülent ustaya bir gidin derim. Sadece aux için değil radyo ile ilgili her türlü sorunu çözebilir ustamız.

Ustanın adresi ve iletişim bilgileri aşağıda;

Bahçelievler Mahallesi, 4. Cad. 65/C, 06490 Çankaya/Ankara
(0312) 212 57 56

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

rccaganlar 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: akkancan (03 Ağustos 2017, 10:44:17)

akkancan

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Hocam süper bilgi ben de Şaşmaz'daki bir ustamdan öğrenmiştim Bülent Usta'nın adını.

Hala gidemedim. Bu belli modellerde desteklemiyor, plus model olması lazım radyonun vs. vs. durumları söz konusu muydu sende?  Ona rağmen mi yaptı onu öğrenmek istiyorum.

Benimkini arkadaşlarımla kısa devre olayını denedim fakat olmamıştı çünkü boş yere heveslenmek istemiyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Teşekkürler tekrar,

akkancan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Alimdlc (03 Ağustos 2017, 16:52:14)

ARRES

• Üye
  • *
bu olayı bosch teybe istanbulda yaptıran bır arkadas varmı acaba

akkancan

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
arkadaşlar Bosch 'un low versiyonu için hala çözüm yok maalesef. Ustaya gittim sonuç negatif.

kısa devre ve kablo çekme durumunu siz kendiniz de yapabilirsiniz rahatlıkla.

julyet9403

• Yeni Üye
  • *
Bugün Ankara'da @rccaganlar ın tavsiyesi üzerine Bülent ustada 2013 giulietta disc. aracıma aux bağlattım. Teybin görselini paylaşacağım Bosch plus sanırım. Aux sorunsuz çalışıyor. Yalnız fiyat  75tl değil artık 100 Tl olmuş. Bilginiz olsun. Aslında piyasada 30tlye aux baglantı seti hazır soketli satılıyor ama sökme takma işiyle uğraşmak istemediğimden buraya taktırdım. Işçiliğinden de memnun kaldım. Direksiyonun sağ alt tarafından da kabloyu çıkarttı vites önüne uzattı.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alimdlc

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bugün Ankara'da @rccaganlar ın tavsiyesi üzerine Bülent ustada 2013 giulietta disc. aracıma aux bağlattım. Teybin görselini paylaşacağım Bosch plus sanırım. Aux sorunsuz çalışıyor. Yalnız fiyat  75tl değil artık 100 Tl olmuş. Bilginiz olsun. Aslında piyasada 30tlye aux baglantı seti hazır soketli satılıyor ama sökme takma işiyle uğraşmak istemediğimden buraya taktırdım. Işçiliğinden de memnun kaldım. Direksiyonun sağ alt tarafından da kabloyu çıkarttı vites önüne uzattı.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bende şu teybin üstünde plus yazmıyor diye aux aktif olmuyor....  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

julyet9403

• Yeni Üye
  • *

Bende şu teybin üstünde plus yazmıyor diye aux aktif olmuyor....  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Onun için sanırım 400tllik bir set almanız gerekiyor sıkıntılı bir durum :/

Seo4Smf Tagleri: ankarada kablosuz kalmasın 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.