Yukarı git

22 Kasım 2017, 13:46:05
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alınık Giulietta  (Okunma sayısı 531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdems

• Yeni Üye
  • *
Alınık Giulietta
« : 02 Ekim 2017, 17:06:20 »
Merhaba,

Forumu kısa süre önce takibe başladım ve ilanları takip edebilmek için üye oldum. Maksimum 60 bin TL bütçe ile dizel, 100 bin km altı Giulietta arıyorum. Ciddi bir kaza olmadığı sürece kazasızlık ya da boya takıntım yoktur. Aracın temiz kullanılmış olması yeterlidir. Olmazsa olmaz dediğim fiyat, yakıt tipi ve km dışında bir özellik yoktur ancak aşağıda yazdığım özellikler tercihimi ve ödeyeceğim miktarı etkileyecektir:

- Beyaz renk,
- Distinctive paket,
- Cam tavan,
- İyi bir ses sistemi,
- Deri koltuklar.

İzmir dışından da tekliflere açığım. Anlaştığımız taktirde herhangi bir şehire gelip aracı alabilirim.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

kadir.caya

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Ynt: Alınık Giulietta
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2017, 00:54:24 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba,

Forumu kısa süre önce takibe başladım ve ilanları takip edebilmek için üye oldum. Maksimum 60 bin TL bütçe ile dizel, 100 bin km altı Giulietta arıyorum. Ciddi bir kaza olmadığı sürece kazasızlık ya da boya takıntım yoktur. Aracın temiz kullanılmış olması yeterlidir. Olmazsa olmaz dediğim fiyat, yakıt tipi ve km dışında bir özellik yoktur ancak aşağıda yazdığım özellikler tercihimi ve ödeyeceğim miktarı etkileyecektir:

- Beyaz renk,
- Distinctive paket,
- Cam tavan,
- İyi bir ses sistemi,
- Deri koltuklar.

İzmir dışından da tekliflere açığım. Anlaştığımız taktirde herhangi bir şehire gelip aracı alabilirim.
İyi geceler dilerim. Başlığınız hala güncel ise 2011 model kırmızı renk 1.6jtd distinctive aracım için detayları görüşmek isterim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdems

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Alınık Giulietta
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2017, 12:22:32 »
Merhaba, ilanım güncel, özelden mesaj yolladım.

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.