Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:54:29
Reklamlar  

Gönderen Konu: ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ  (Okunma sayısı 2355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alfaadana

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
Ynt: ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ
« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2014, 23:41:25 »
Buralardayız ama halen araçsızıs..Alfisti olalım dedik ama bekliyoruz elden başka birşey gelmiyor...

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 26 Kasım 2014, 23:56:01 »
Neyse bu sayede muhabbet etmis olduk. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
« Yanıtla #17 : 27 Kasım 2014, 09:12:09 »
Antalya da o kadar alfa var daha toplanamadık, geçen kipa nın kapalı otoparkına girdim baktım 15-20 ye yakın muhtelif eski yeni mercedes grubu toplanmışlar hazırlık yapıyorlar bayraklar filan, sanırım asker uğrlayacaklardı, hanım direk lafı kapakladı

elin mercedesi toplandıda siz bir toplaşamadınız diye, dedim şunlara bak genç ee Alfaların sahipleri hep çoluk çocuk iş güç sahibi meşgul adamlar

yemedi tabi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, 09:13:44 Gönderen: sahhan »

bahri

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 28 Kasım 2014, 01:38:43 »
bende alfamı sattıktan sonra foruma sadece okumak için giriyorum.. ne çok dahil olabiliyorum, ne dışında kalabiliyorum. bi iki defa buluşma düzenlenecek gibi oldu, onlara katılmaya niyetlenmiştim değerli insanlarla vakit geçirebilmek için ama takip ettiğim kadarıyla gerçekleşmedi buluşmalar?

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 28 Kasım 2014, 13:21:00 »
Konuyu açan arkadaş bile konuyu açıp bir daha bakmamışken sorunun cevabı belli heralde Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bi anlık gazla "hadi toplanalım, ayaklanalım" deyip kaçan çok insanlar oluyo forumlarda, senelerdir tecrübe ediyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ben kendi düzenlediği buluşmaya gelmeyen bissürü adam gördüm  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
« Yanıtla #20 : 28 Kasım 2014, 15:01:16 »
Bence herşey kıvamında...

mehmetali07

• Üye
  • *
  • 26 Mesajı Toplam
    87 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 28 Kasım 2014, 15:07:34 »
Kulağım çınladı, uzun süredir girmiyordum bende (: bi proje vardı hatta, hatırlayanlar olursa, giulietta, şirokko bide volvo v40R, yattı o proje, adamlar evlendi, arabalara yengeler biniyor, adamlarda ev erkeği moduna girdi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama ben rahat durmuyorum arasıra topuklamalara devam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yönetici arkadaşlara ihbarda bulunmak istiyorum, konu silinebilir ya da kitlenebilir, tam bir fiyasko  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap link aşağıda, alıntı değildir, bizzat ben açmıştım konuyu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 15:10:01 Gönderen: mehmetali07 »

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 28 Kasım 2014, 15:12:35 »
Forumda muhabbet olmayınca,uğraşacak adam bulamayınca benimde çok canım sıkılıyor açıkcası,2.5 yıldır foruma girmediğim mesaj yazmadığım gün yok gibidir,belki de kabahat bende,çoğu arkadaşa sarıyorum bakıyorum ki cevap yok çoğu konuya yazmıyorum o zaman,bizim memur Barış iyiydi,ne zaman onunla uğraşsam sıkılmadan,usanmadan
cevap yazardı kulakları çınlasın,az uğraşmamışımdır.Velhasıl her konuya ciddi mesajlar yazılınca muhabbet olmuyor,samimiyet gerekiyor..

Phone'den Tapatalk İle Gönderldi

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2014, 15:20:02 »
Kulağım çınladı, uzun süredir girmiyordum bende (: bi proje vardı hatta, hatırlayanlar olursa, giulietta, şirokko bide volvo v40R, yattı o proje, adamlar evlendi, arabalara yengeler biniyor, adamlarda ev erkeği moduna girdi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama ben rahat durmuyorum arasıra topuklamalara devam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yönetici arkadaşlara ihbarda bulunmak istiyorum, konu silinebilir ya da kitlenebilir, tam bir fiyasko  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap link aşağıda, alıntı değildir, bizzat ben açmıştım konuyu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bence olayın özeti şu: Korkup kaçmışlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2014, 17:24:25 »
Hemen hemen hergün göz gezdiriyorum foruma. Birçok konuda bilgi sahibi olmadığım için cevap veremiyorum. Forumda konuşulmuş sorunlar için tekrar açılan konulara zaten herkesin tepkisi malumunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Trabzon'da toplanacak kadar alfacı olsakda keşke toplansak  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

jakomo

• Üye
  • *
« Yanıtla #25 : 24 Şubat 2016, 09:47:07 »
Volkan bence bu konu' da birşeyler yapmak lazım, burda epeyce ölü toprağı var kardeşim

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
« Yanıtla #26 : 03 Mart 2016, 20:41:11 »
Dedikodu olmayınca, garip egolar olmayınca, rant söz konusu olmayınca böyle sakin oluyor ortam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Aslında gayet huzurlu... Merak etmesin kimse, bahar aylarıyla birlikte coşkulu buluşmalar, keyifli konular gündeme gelecektir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

preacher

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 03 Mart 2016, 21:19:56 »
+1 bırakalım böyle olsun. Az ve öz sadece alfa romeo konuşulsun. Ne ticari ne de kişisel hiç bir konu taşınmasın buralara.

Buluşma tarihleri önceden belirli olursa ben de gelmek isterim buralardan. 😄

yigido

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #28 : 04 Mart 2016, 17:19:05 »
Uzun zaman oldu girmeyeli. Gitmedik buralardayız ama hala Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

“If you risk nothing, then you risk everything.”

Seo4Smf Tagleri: alfistiler gitti nereye 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.