Yukarı git

18 Kasım 2017, 20:51:30
Reklamlar  

Gönderen Konu: ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ  (Okunma sayısı 2341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asikomando

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ
« : 26 Kasım 2014, 15:19:12 »
cümleten selamınaleyküm ALFİSTİ kardeşlerim.forumda çok eski degilim fakat gözlemlediğim kadarıyla nacizane fikrim olarak ALFATÜRK forumu biraz cansız gibi geldi gözüme.belkide ben yanılıyor olablirim.o yüzden formun biraz canlanması için ve daha fazla bilgi ve tecrübe paylaşımı için birşeyler yapılmalı diye düşünüyorum...artık yetkili mod arkadaşlar yoklamamı alır ne yapar bilmiyorum ama bu forum canlı tutulmalı bence.çünkü çok güzel dostluklar ve paylaşımlar var ve devam etmeli...tüm kardeşlerime kazasız belasız hayırlı sürüşler diliyor saygılarımı sunuyorum ve topu mod arkadaşlara atıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Ynt: ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2014, 19:06:29 »
Top atmak kolay, öneri getirirseniz daha iyi olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Zaten alfisti camiası öyle çok büyük bir topluluk değil, haliyle forumlarda da çok büyük hareket olmuyor. Araç sayısı diğer markalara göre çok az. Doğal böyle olması yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2014, 21:05:21 »
Alfa'sız Alfisti 1.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2014, 21:38:54 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Alfa'sız Alfisti 1.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şu an ben de öyleyim ahaha

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
ALFİSTİLER NEREYE GİTTİ
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2014, 21:48:24 »
Forumda muhabbet olmayınca,uğraşacak adam bulamayınca benimde çok canım sıkılıyor açıkcası,2.5 yıldır foruma girmediğim mesaj yazmadığım gün yok gibidir,belki de kabahat bende,çoğu arkadaşa sarıyorum bakıyorum ki cevap yok çoğu konuya yazmıyorum o zaman,bizim memur Barış iyiydi,ne zaman onunla uğraşsam sıkılmadan,usanmadan
cevap yazardı kulakları çınlasın,az uğraşmamışımdır.Velhasıl her konuya ciddi mesajlar yazılınca muhabbet olmuyor,samimiyet gerekiyor..

Phone'den Tapatalk İle Gönderldi

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2014, 22:07:18 »
Sohbet için sabit konu var ama kimsenin kullandığı yok. Bazen bir şeyler paylaşıyorum veya yazıyorum ,yazdığımla kalıyor . Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2014, 22:20:36 »
Forumda muhabbet olmayınca,uğraşacak adam bulamayınca benimde çok canım sıkılıyor açıkcası,2.5 yıldır foruma girmediğim mesaj yazmadığım gün yok gibidir,belki de kabahat bende,çoğu arkadaşa sarıyorum bakıyorum ki cevap yok çoğu konuya yazmıyorum o zaman,bizim memur Barış iyiydi,ne zaman onunla uğraşsam sıkılmadan,usanmadan
cevap yazardı kulakları çınlasın,az uğraşmamışımdır.Velhasıl her konuya ciddi mesajlar yazılınca muhabbet olmuyor,samimiyet gerekiyor..

Abi bana istediğin zaman sarabilirsin :-) Yeri gelir ciddi sohbet de yaparız yeri gelir geyiğin dibini de buluruz. Ama son 1 yıldır işlerim bayağı yoğun geçti. Forumu günü gününe takip edemedim. Haa bütün mesajları okudum o ayrı ama ben okuduğumda çoğu muhabbetin konusu geçmiş oluyordu. Haftalarca giremediğim oldu. Yozgat, Van, Tatvan ve Iğdır'da geçti hayatım son yıl. Bu aralar tekrar rahatladım gibi ve daha sık girmeye başladım diyebilirim foruma.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2014, 22:29:53 »
Forumda 3-5 arkadaşımız bildiği konularda lokomotif görevi görürse,bilgi alışverişi ve muhabbet bol olur diye düşünüyorum,benim fikrim bu..  Moderatörlere topu atan kardeşim hassasiyetin için teşekkür ederiz,inşallah bol mesajlı bir forum oluruz..

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2014, 22:35:24 »
Benim de hormonlarda bi aşırılık var malum, sinir stres yaptırıyolar tabi, ben de arada atarlanıp "girmiycem bi daha, herkes sorup sorup bi de laf ediyo, gireni öpsünler" deyip uzaklaşıyorum bi süre.. Hatta alfayı bile bu yüzden sattım diyebilirim. "Hayatımız alfa mı ya" deyip Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Neyse ki hormonların sakinleştiği dönemler de oluyo da, yine girip yazmaya devam ediyoruz. Teknik konularda da çok az bilgim olmasına rağmen herkesin bişeyler beklemesi, veya bişey yazılmayınca yardım etmeye çalışınca üstüne ters tepki de alabilmek canımı sıkıyo, yine delleniyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Tabi burda yine hormonlar sağolsun, olmayacak şeylere atarlanabiliyorum bazen..

Bu sabah da dereotumu yemedim, yine sinirliyim zaten.. Çok yazmıyim ben Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 26 Kasım 2014, 22:41:56 »
Valla hakkaten agresifsin Tuncay,her mesajına baktığımda ha şimdi giydirecek birazdan diyorum sonra gülücük görünce cümlenin sonunda,rahatlıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
« Yanıtla #10 : 26 Kasım 2014, 22:53:14 »
bize buji konusu gibi hararetli konular gerek

bknz;

o zaman forumun tadı daha bir başka oluyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 26 Kasım 2014, 23:00:49 »

Abi bana istediğin zaman sarabilirsin :-) Yeri gelir ciddi sohbet de yaparız yeri gelir geyiğin dibini de buluruz. Ama son 1 yıldır işlerim bayağı yoğun geçti. Forumu günü gününe takip edemedim. Haa bütün mesajları okudum o ayrı ama ben okuduğumda çoğu muhabbetin konusu geçmiş oluyordu. Haftalarca giremediğim oldu. Yozgat, Van, Tatvan ve Iğdır'da geçti hayatım son yıl. Bu aralar tekrar rahatladım gibi ve daha sık girmeye başladım diyebilirim foruma.

Yav Tr yi gezdin,bir Antepe gelemedin,gelsen tıka basa yedirir içirir hürmet eder memleketine gönderirdik seni Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 26 Kasım 2014, 23:05:46 »

Yav Tr yi gezdin,bir Antepe gelemedin,gelsen tıka basa yedirir içirir hürmet eder memleketine gönderirdik seni Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hahaha abi düşünmen yeter sağol. Demek ki Antep'e gelirsem çok dikkatli olayım alimallah fitliğimden eser meser kalmaz :-)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2014, 23:12:32 »
Ne fitliği yav,ben en son fit olalı 23 yıl olmuş,o da askerden geldiğim yıl dı galiba,ondan sonra fit olmak bana mars kadar uzak oldu,seni kendime benzetmeden yollamam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2014, 23:26:19 »
Beyler konuya ve yorumlara şöyle bir göz attım da, ileti sayısı en az olan arkadaşımızın dahi 724 iletisi var. Konuyu açan arkadaşımızı saymıyorum. Sürekli aktif olan arkadaşlar zaten konuyu kaçırmamışlar, kısaca körler sağırlar birbirini ağırlar durumuna yakın seyir ediyor durum : ) ) ) Herkesten sıklıkla aktif olmasını beklemek zaten çok gerçekçi değil... Alfisti sayısı zaten malum.

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (26 Kasım 2014, 23:31:47)
Seo4Smf Tagleri: alfistiler gitti nereye 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.