Yukarı git

20 Kasım 2017, 16:43:43
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfaların İç Dizaynı Neden Bu Kadar Sade  (Okunma sayısı 4968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emin

• *
  • 47 Mesajı Toplam
    58 Kere Beğenildi
MK2 alfa sahibi olarak, daha güzel ve spor bir kokpit görmedim. (denk fiyatlı araçlar ile karşılaştırdığımda tabiki)
dış tasarım için için size söze gerek yok. onu dünya kabulm etmiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

octinum

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Sade olması kötü olduğu anlamına gelmiyor ki. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 156 Mk1.5 sahibiyim; aynı özelliklerde klimayı Mk1 tasarımıyla yapsalardı onu tercih ederdim. Veya Rover 75'e bakın. Citroen de karışık ama mesela benzer Passat'a göre daha hoş bence. Yani sade veya karmaşık olması tek başına estetik güzelliği belirlemiyor. Sade olanın da hem çirkini hem güzeli var, karmaşık olanın da hem çirkini hem güzeli var.

Alfa bence bu işleri 156, 166 ve 159'da zirveye taşıdı. Klasik Alfalara hakim olmadığım için yanılıyor olabilirim. Ama en azından 1990'lardan bu yana iç mekan estetik açıdan bunlar kadar güzeli yapılmadı diye düşünüyorum. İçine ekleyebilecek tek bir donanım, tek bir düğme aklıma gelmiyor. 156'da bardaklık olsa diye hayal ediyorum, bardaklığı koyacak yer bulamayıp hayalimi puf diye dağıtıyorum. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ezmocesteri

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Tasarım konusunda Mazda nın eline su dökülmez, ama Alfa da kendi çizgisini bozmayan güzel tasarımları olan bir marka sonuçta ve bahsedildiği gibi göreceli.

Spider916

• Yeni Üye
  • *
Ferrrari modellerine özellikle 360 Modena veya 355'e bakın gerekli tatminkar cevabı alacaksınız.

Alfa Romeo sürüş keyfi ve farklılık demektir.Alfa sahibi olmak ayrıcalıktır.

Hiçbir araba'da olmayan dizayn özellikleri ve farklıklar Alfa'da mevcuttur.

Pininfarina,Bertone,Zagato ve Giugiaro her otomobili dizayn etmemiş , etmişse bile Alfa'ya hep özel bir yer ayırmış ve özen göstermiştir.

Seo4Smf Tagleri: kadar neden alfaların dizaynı sade 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.