Yukarı git

20 Kasım 2017, 16:42:03
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfaların İç Dizaynı Neden Bu Kadar Sade  (Okunma sayısı 4967 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Alfaların İç Dizaynı Neden Bu Kadar Sade
« : 18 Mayıs 2014, 01:33:35 »
Başlıkta da dediğim gibi bana göre her modelinde dış estetik ve yol tutuş mükemmel , yeterli derecede konfor ve performansı yapan bu adamlar neden iç dizayna önem vermiyor?
Mesela giuliettanın en sonki kasasında da ekran atayım derken o güzelim şalter gibi bi kaç mükemmel detayı kaldırıp ufacık bi ekran yapmışlar. Adamları tarz gereği içini hep sadelikten yana tutuyorlar.

Abi ne kadar saçma ve yobaz bi düşünce.. Dışı motoru şunu bunu yapıyorsun ama vay efendim bizim tarzımız bu içi sade tutalım..
Yani her türlü son model modern çizgileri yansıtın şu arabaya da dışardan göründüğü gibi dursa artık.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Tolga033

• *
  • 263 Mesajı Toplam
    315 Kere Beğenildi
Genel olarak iç dizaynı beğenen daha çok beğenmeyene göre..  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Son Giu iç dizaynı hariç.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tolga033 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tuncay N (10 Ağustos 2014, 20:06:25)

muzocan

• Üye
  • *
  • 20 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Genel olarak iç dizaynı beğenen daha çok beğenmeyene göre..  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Son Giu iç dizaynı hariç.
+1

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz...

endospor53

• *
  • 32 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
Alfaların iç dizaynı demek çok genel bir ifade olmuş. mk2 156 ların kokpiti çok iyi duruyor. 159 un harika iç konsolunun ise en iyi iç dizayn ödülü var.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kibitzer

• *
  • 65 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
mk2 156 sahibiyim. Birçok arkadaş zor inanıyor 2004 model olduğuna. Güzellik çoğu zaman işlevselliğin önüne geçiyor Alfada. Örneğin benim aracımda bardaklık yok  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
156 mk1 de içi güzel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

egemensnt

• Üye
  • *
  • 12 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Bende 147 var içi dizayn olarak sade ama gayet kullanışlı bir sıkıntı yok

hasansezerus

• Üye
  • *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Şahsen sade iç tasarımdan hoşlanıyorum. Bence alfaların iç tasarımları sade ama düz değil. Göze hoş gelen ama aynı zamanda gözü yoran iç ayrıntılar yok. Tasarım sürüş ve sürücü odaklı. Dış tasarım güzel ötesi olduğundan iç tasarımı gölgede bırakıyor gibi geliyor insana. Öte yandan golf sahibi arkadaşım benim jülyetin ön konsola bayılır. 2014 giu iç tasarımını direksiyon hariç beğenmedim bu arada..

Herkes hakettiği gibi yaşıyor..

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Şahsen sade iç tasarımdan hoşlanıyorum. Bence alfaların iç tasarımları sade ama düz değil. Göze hoş gelen ama aynı zamanda gözü yoran iç ayrıntılar yok. Tasarım sürüş ve sürücü odaklı. Dış tasarım güzel ötesi olduğundan iç tasarımı gölgede bırakıyor gibi geliyor insana. Öte yandan golf sahibi arkadaşım benim jülyetin ön konsola bayılır. 2014 giu iç tasarımını direksiyon hariç beğenmedim bu arada..
Dış tasarımın güzelliğinin içeriyi kapattığına pek inanmıyorum. Sonucta sürücü olarak bizler aracın içindeyiz yani.

korayispanlar

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
giuliettaların tek sorunu bence direksiyon. hele o direksiyondaki kumandalar.. doblolardan fazla kalanları koymuşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

utkuownz

• Üye
  • *

giuliettaların tek sorunu bence direksiyon. hele o direksiyondaki kumandalar.. doblolardan fazla kalanları koymuşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sadeliğin dışında kalitesiz 1.5 yillik 25k daki aracin direksiyon simidi inceden matlaşmaya ve soyulmaya başladi ve bu cok can sıkıcı.  İnşallah servisten garanti kapsaminda değişim oluyordur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
italyan araçların birçoğu araç kokpitinde sürücü odaklı sade tasarımları korur ,japonlarda genelde öyledir.ben şahsen her tarafı abudik gubudik düğmelerle dolu iç dizaynları hiç sevmem.abartıyım hatta keşke digital göstergeler tarih olsa  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

lazerburak

• Yeni Üye
  • *
Mk1 156 sahibiyim ve daha once 147 de vardi ama bence 156 kokpiti cok basarili butun gostergelerin sofore bakmasi felan harika...

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

subzero2424

• *
  • 25 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
Giulietta arayışında olsamda en iyi iç dizayn 159 da ve başka marka da da model de de yok bukadar güzellik ve kalite

Aşmış

• Üye
  • *
  • 31 Mesajı Toplam
    35 Kere Beğenildi
Bu görece bir kavram fakat 30 yıldır hayatını estetik ve tasarım ile sürdüren biri olarak dünya üzerinde daha iyi bir iç tasarıma sahip olan araba markası ve modelleri yok diyebilirim.. keza dış tasarım olarak. Güzellik, estetik bunlar öyle kavramlardır ki her insanda başka çalışır. Geliştirilebilir, kimi insan beyninin çalışma prensibinden ötürü estetiğe ve güzele yatkın olarak doğar ve daha çabuk algılar bu konuda kendini son derece ilerletmiş, dünyaya yön veren tasarımcıların ürünlerini.
Bahsettiğiniz iç tasarımda kıl olma durumunuzu anlıyorum, o teyp benim de hiç hoşuma gitmiyor, bu da kapitalist sistemin artık dünyayı silip süpürmesinin Alfa Romeo markasındaki karşılığı olarak önümüze çıkıyor. Bunun dışında 147 sahibi ve 156 hayranı biri olarak BENCE dünya üzerinde daha iyi bir iç tasarım yapılmadı, yapılabileceğinden de şüpheliyim. Giulietta da MK1 olan iç tasarımıyla buna aday diyebilirim.

Ne kadar az bilirsen o kadar şiddetle savunursun.

Aşmış 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sevketirencin (09 Ekim 2017, 07:59:55)
Seo4Smf Tagleri: kadar neden alfaların dizaynı sade 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.