Yukarı git

22 Kasım 2017, 17:58:35
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Selamı Bitmesin  (Okunma sayısı 6421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ulass35

• Üye
  • *
Ynt: Alfa Selamı Bitmesin
« Yanıtla #45 : 27 Ocak 2016, 21:16:09 »
Türkiye'de elimden geldiğince ben de selamlama yaparım:D fakat yazın giulietta ile İtalya'ya gidiş gelişimde yoldaki diğer alfacıların samimi selamlamalarına şahit olmak, bu geleneğin küreselliğini ve hoşnutluğunu bana bir kez daha göstermişti. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

oLYmpOs

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
« Yanıtla #46 : 28 Ocak 2016, 13:30:05 »
Bir kaç ay önce İzmir sahil yolu göztepe civarında kırmızı bir gui ile önlü arkalı geldik ve gui dertlerini yakarak selam verdi tabi bende karşılığını verdim aynı şekilde 5 gün önce de Manisa da TOKİ evleri civarında kırmızı ışıkta önümdeki kırmızı mk1 156 ile selamlastik her ikisinde de ailem vardı yanımda ve onlarda sasirdi . Bu güne kadar 2 alfayla selamlastik onlarda bunlardır. Kime slm versem bakıp geçiyor.

Alfa Romeo mk1 156 2.0 TS

Yeni Alfacı...

Estoque

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #47 : 28 Ocak 2016, 18:08:04 »
önceki iletilerdeki gibi bende 147 156 sahipleriyle selamlaşıyordum ama mito gui 159 gibi lüküs modellerden selam alamıyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  selektör yada kornayla selam versem "ne var oğlum bomboş yolda" dicekler diye tırsıyorum bence selamlaşmadan bi haberler...

Ademm34

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
« Yanıtla #48 : 19 Ocak 2017, 20:40:33 »
Selamlar herkese
Şimdi yolda gidiyoruz diyelim önümüzde bi alfa var yanına geldik camlar biraz koyu selam verdik aracı kullanan da bayan farkına varamadık diyelim ve yanında da sevgilisi kocası vs vs birisi var yanlış anladı çekti arabayı ve dayağı yedik    Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ozaman napcez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: selamı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.