Yukarı git

20 Kasım 2017, 20:31:37
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Selamı Bitmesin  (Okunma sayısı 6408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alihsans

• *
  • 18 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Selamı Bitmesin
« Yanıtla #15 : 15 Ocak 2013, 11:11:54 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kendini baya yırtmışın  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben hiç sallamıyorum alfa görsemde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bilen var bilmeyen var selam meselesini, ama genelde kimse bilmez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alfa ruhu taşıyan zaten bu tür forumlarda oluyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bende senin gibi gördüğüm alfa kullanıcılarına yanaştım ama karşılık bulamayınca vazgeçtim selamlaşmadan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yok ya, kendimi yırtmadım.
Akşam akşam halı saha maçına giderken biraz eğlenmiş oldum.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.

goekCHE

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 15 Ocak 2013, 12:54:04 »
Her zaman tam destek hep destek. Bazıları acaip bakışlar atsa ya da hiç tinlamasa bile

2003 156 2.0 Selespeed Dictinctive-2007 159 1.9 JTDm Distinctive-2012 Giulietta 1.4 TCT Distinctive

Spiritchaser

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 15 Ocak 2013, 13:08:55 »
Yeni bir Alfa kullanıcısı olarak bu selamlama işine çok asılmıştım başlarda.  Baktım kimse sallamıyor bende bıraktım mecburen.  Eş dost kafa bulmaya bile başladı benimle çocukmusun diye.  Daha bugün Oran taraflarında güzel bir 159 ile birkaç kere yan yana geldik ve istememe rağmen selam vermedim çünkü alamıyacağımı biliyordum.  Kendi kendime sinirlenmenin de bi alemi yok  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Not:  Giulietta kullanıcılarına laf yok.  Kaç kere verdik kimseden alamıyoruz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2013, 13:10:52 Gönderen: Spiritchaser »

Onur Gürel

Robbie

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 15 Ocak 2013, 14:53:09 »
Geçenlerde viaport otoparkinda fellik fellik yer ararken arkamda bitane bordo diesel 159 belirdi korna çaldım adamla yanyana geldik suratima öküz gibi bakıyor bir selam vermiyor.. öyleki yanımdaki araç çıktı ben girdim selam verseydi yeri ona verecektim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Alfa ruhu ve karakteristini bilmeyen taşımayan öküzler kullanmasınlar bence bu güzelim araçları..

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
« Yanıtla #19 : 19 Ocak 2013, 15:12:57 »
Antalya'da daha selam alamadım ne sellektörden ne de kornadan.

Geçen yaz Mersin'de siyah bir 156 ile selamlaşmıştık  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sahhan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tolga033 (25 Mart 2014, 18:00:49)

explorer2

• Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 19 Ocak 2013, 18:48:58 »
arkadaşlar yanlış anlamayın ama alfa kullanıcıları hariç bir çok farklı marka kullanıcıları selam veriyor sağolsunlar ..

seçkin ugur

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #21 : 21 Ocak 2013, 10:38:25 »
Bende 2 ay önce Ağva'da kırmızı 147 gordum seam verdım kornaya bastım. 147 deki eleman da selam verdi kafa salladı. Arabamda Ailem de vardı. Acayip mutlu olmuştum.

Arabamı ilk aldığımda 2011 Ağustos ayında Bostancı E-5 De sağa çekip bir arkadaşımı bekliyordum. Dörtlüleri yakmıştım ben duruyorum diye önüme Mk2 156 geldi yardımcı olabileceğim bir şey var mı? Diye sordu... O zaman da gercekten Alfa ayrıcalığına hayran olmuştum.
Alfa selamı Gerçekten başka bir şey...

Ormanci

• *
  • 72 Mesajı Toplam
    83 Kere Beğenildi
« Yanıtla #22 : 21 Ocak 2013, 11:06:11 »
Geçtiğimiz yaz Yunanistan'a gitmiştim arabayla, orada çok Alfa vardı. Ama bir tanesi bile selam melam almadı. Birine korna çaldım sallamadı, diğeri karşıdan geliyordu, galiba 164 müydü neydi, selektör yaptım, herifler yanımdan geçerken salak salak bakıyolardı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Buralarda Alfa selamı yok galiba, yoksa biri dalıcak bana dedim, selam vermeyi bıraktım, kimseden de selam melam almadım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ben de bu selam olayını duyduğumda durmadan birilerine selam vermeye çalışıyodum, nadiren milletten cevap aldım.

Mesela kız arkadaşımın oturduğu apartmanda bi Mito var, arkadaş sağolsun yüzüme bile bakmadan gazlayıp geçip gidiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap O yüzden artık kendisine selam falan vermek için kasmıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bizim buralarda bi Mito kullanan bir hatun var, ona da selam vereyim diyorum ama kesin yanlış anlar, ona da dokunmuyoruz o yüzden Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yalnız bir defa ışıklarda önümden bir Giulietta geçiyordu, selektör yaptım, eleman da direk selektör ve kornayla karşılık verdi.

Bir defasında da yanımda arkadaşlar vardı, bir Alfa geçerken selam verdi, 147 veya 145 falan olabilir hatırlayamadım, son anda ben de "aaaaaaa?!!" diyip zırt diye kornaya bastım. Arkadaşlar da bakıyolar tanıdık biri mi, kimdi o diye sordular, "Alfa" dedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Vaay dediler böyle kendi aranızda selamlaşıyosunuz demek falan... Milletin hoşuna gidiyor ama uygulayan az Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

serhat saygılı

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #23 : 08 Mart 2014, 21:18:57 »
bu aralar balıkesirde çok sık 156 görüyorum ve seviniyorum. ama maalesef daha selamıma karşılık veren olmadı. buda insanın üzülmesine sesbep oluyor. adamlar öleee bakıyo hiç tepki yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

karainci

sahhan

• *
  • 83 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
    • http://kucukisler.blogspot.com.tr/
« Yanıtla #24 : 21 Mart 2014, 14:35:56 »
aslında marka için bulunmaz bir fırsat AR İtalya yada Türkiye bu temayı neden işlemezler servislerinde reklamlarında pr çalışmalarında bunu bir şekilde belirtseler üzerine çalışma yapsalar bu güzellik yayılır.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

lyolcul

• *
  • 21 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
« Yanıtla #25 : 26 Mayıs 2014, 13:45:28 »
Cumartesi Erciyes dağında bi 156 ile karşılaştım, heyecandan selektor yapmayı unutup el salladım. Birbirimizin araçları seyrede seyrede devam ettik yola Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

tapatalk

ByCruise

• Üye
  • *
  • 22 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
« Yanıtla #26 : 09 Mayıs 2015, 08:56:59 »
amatör bi reklam filmi mi çeksek napsak? daha bu sabah birine sellektör çaktım, baktım tınlamıyor üzerine sürdüm bende. gerçi yabancı değildi arkadaş ama olsun, gene de alfa selamını verecek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yemişim lan aşk acısını!!! sen arabanın altını hiç yere sürttün mü???

subzero2424

• *
  • 25 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 09 Mayıs 2015, 11:22:55 »
Ben urfada memurum burda kornaya basınca el işaretiyle ne var kardeş dermiş gibi hareket yapıyolar.artık selam vermiyom bende.ankara antep falan gidince veriyom.😀

a.taylan19

• Üye
  • *
  • 11 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
« Yanıtla #28 : 09 Mayıs 2015, 13:51:59 »
Ankara da daha selamımı alan olmadı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

siyah16

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
« Yanıtla #29 : 09 Mayıs 2015, 15:31:01 »
Benimde Bursa da selamımı alan olmadı. Sadece Eskişehir plakalı bir kardeşim aldı selamı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: selamı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.