Yukarı git

21 Kasım 2017, 20:13:17
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Selamı Bitmesin  (Okunma sayısı 6417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cengiz Caliskan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Alfa Selamı Bitmesin
« : 14 Ocak 2013, 22:15:17 »
Alfa Romeo sahibi olmanın, bu eşsiz markayı kullanan bir üye olmanın verdiği en büyük mutluluklardan biri herkesin garipsediği şekilde marka kullanıcılarının birbirlerini selamlamasıdır herhalde. Ne var ki bu gelenek uçup gidiyor ellerden. Ben şahsen nerede, ne şartlarda bir alfa romeo görürsem göreyim asılıyorum kornaya. (Bugün park halindeki bir 159'a selam verdim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) Açıkçası bu geleneği hepimiz sürdürelim diyorum. Ta ki herkese öğretene kadar.

Asılalım beyler kornaya. Mesajım budur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Alfa 156 2.0 16V TS 2002

bahri

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Selamı Bitmesin
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2013, 22:37:49 »
hep destek, tam destek;)

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013, 22:47:55 »
Şu ana kadar bir tek gri 147 SS selam verdi bana benim tepkim olmadan. Çoğafedersiniz çoğu züppe bu alfa kullanıcılarının Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bi havalar, burun 5 karış havada gezmeler.. Selam veriyosun kafasını çeviriyo. Bi de bazılarında ucuz-pahalı havası var. Daha pahalı alfası varsa bakmıyo adam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kapıyı açıp Vice City'deki gibi pataklayasım geliyo adamları.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Cengiz Caliskan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2013, 23:00:21 »
Zamanında fazla Vice City oynamaktan mütevellit sokakta az hallenmedim milletin arabasına. Kötü etkiler bunlar. Çok oyun iyi değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Neyse konu dağılmasın. Desteğe devam.

Alıp verdiğimiz veya verip alamadığımız selamları da buradan paylaşalım bu arada.

Giulietta ve Mito kullanıcılarına ekstra bir teessüfüm var bu konuda. Güzelliğine aldanıp biniyorlar da bir araştırsınlar be muhterem bu marka nedir neyin nesidir diye. Sitedeki arkadaşları tenzih ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa 156 2.0 16V TS 2002

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2013, 23:02:39 »
Bunların içine 159u da katarım ben Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ucuz alfa gördü mü iplemiyo adamlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Cengiz Caliskan

• *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2013, 23:03:50 »
159'a kıyamam ben. Alfa'nın son harikası o Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Alfa 156 2.0 16V TS 2002

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2013, 23:19:32 »
Görüp de selektör yapmadığım bir tane bile Alfa yok. Olaki beni görürseniz ve selektör yapmamışsam sizi görmemişimdir. 3 gündür ciddi biçimde Alfayla karşılaştım trafikte ve malesef hiçbirisi selamımı almadı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gilu ve Mito konusunda ister istemez Cengiz'e katılıyorum, onlar neredeyse hiç almıyorlar selamımı. Burada sanırım hepimizin de tahmin ettiği üzere bu modellere binen sürücülerin büyük bir çoğunluğunun böyle bir selamlaşmadan haberi yok. Ama ben yine de yılmadan selamımı veriyorum.

tags

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2013, 23:38:47 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Zamanında fazla Vice City oynamaktan mütevellit sokakta az hallenmedim milletin arabasına. Kötü etkiler bunlar. Çok oyun iyi değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Neyse konu dağılmasın. Desteğe devam.

Alıp verdiğimiz veya verip alamadığımız selamları da buradan paylaşalım bu arada.

Giulietta ve Mito kullanıcılarına ekstra bir teessüfüm var bu konuda. Güzelliğine aldanıp biniyorlar da bir araştırsınlar be muhterem bu marka nedir neyin nesidir diye. Sitedeki arkadaşları tenzih ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
katılmamak elde değil.. iş hayatımın başlarında patronunuzun 155 i vardı o zamanlar ferrari gibi geliyordu bana birde alfaya binenler medeni kültürlü insanlardı . alfamla yolda giderken genelde 156 .147 si olan arkadaşlara selam verip alıyorum  ama  giulara gelince adama  bakıyorum adam kasılmaktan direksiyonu çeviremiyecek nerdeyse ulan altındakı gıunun daha dolusu bende var kıme neye kasıyon zaten tiplere bakınca anlıyon parayı basıp almışlar çalışıp yorulmadan.önceleri selam falan yapıyordum bıraktım  slm alırsam veriyom..

tags

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2013, 23:44:35 »
 arkadaşlar alfa selamı bilmesi gerekirmi insanın alfa olsun olmasın adam sana selektör. korna çalıyor tanımasanda insan nezaketen selam verir .

bahri

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2013, 23:48:19 »
geçen çayyolunda ışıklardan sola döndüm, döndükten sonra yanlarından geçtikten sonra farkettiğim dörtlüleri yanan gri 156 sahibi arkadaşa bir sıkıntılarının olup olmadığını sormak için duramadım..(geç farketmemden dolayı) bu vesileyle kendisinden özür diliyorum eğer burda ve beni duyuyosa : (

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2013, 08:49:43 »
hep destek, tam destek;)
Bahri tam destek diyosun ama Buz pateninin karsısında gördüm pazar gunu seni. kornaya bastım oralı olmadın??? Belki arabanın içinde deildin ondan olabilir ama neyse  ....   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2013, 08:57:49 »
Bu arada Alfa kullanıcılarının daha duyarlı insanlar oldugunu düşünüyorum. Alfa selamından bi haber olan bu konuyu okuyaman arkadaşlar çoğunlukda. İnanıyorumki böyle keyifli forumlara katılacak alfacı potansiyeli var.Fakat dediğim gibi bi haberler. Sesimizi duyurmak ve onlarıda aramızda görmek adına, Yaptıgımız buluşmalarda şehrin belli başlı merkezi yerlerinden konvoy halinde geçmek, Gerek diğer insanların alfaya olan bakış açısında farklılık, gerekse diğer alfa sahibi arkadaşların İlgi ve merakını  uyandırıp onları bize çekeceğinin kanaatindeyim.

bahri

• *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2013, 09:33:04 »
hep destek, tam destek;)
Bahri tam destek diyosun ama Buz pateninin karsısında gördüm pazar gunu seni. kornaya bastım oralı olmadın??? Belki arabanın içinde deildin ondan olabilir ama neyse  ....   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)
kesinlikle içinde değildim:)) pazar akşamından beri buz pistinin orda bi başına duruyodu garip, bu sabah kavuştuk yeniden

alihsans

• *
  • 18 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2013, 09:53:00 »
Bir ay kadar önce kırmızı bir Giulietta'ya ilk selamımı verdim ve karşılık aldım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İki hafta kadar önce yine kırmızı bir Giulietta gördüm ama bu sefer karşılık alamadım.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Dönüp bakmadı bile. Dikkatini çekmek için iki kez önüne geçip yol verdim, yine dönüp bakmadı. Önünde iyice yavaşladım, yine dönüp bakmadı. Ardından gazı dipleyip 100-150 metre arayı açtım ve tekrar yavaşladım, ve yine bir dönüp bakmadan solumdan geçti gitti.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kırmızı Giulietta sahibi kardeşim, sana sesleniyorum. İnsan "kim bu deli" diye de mi merak edip dönüp bir bakmaz ya?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Giulietta ve MiTo sahiplerini de ayırmayın arkadaşlar, her gördüğünüze selam verin. Ben üç-dört tane Alfa kullanıcısa öğrettim mesela. Çoğunun haberi olmadığı için karşılık vermiyorlar.

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2013, 10:34:41 »
Bir ay kadar önce kırmızı bir Giulietta'ya ilk selamımı verdim ve karşılık aldım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İki hafta kadar önce yine kırmızı bir Giulietta gördüm ama bu sefer karşılık alamadım.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Dönüp bakmadı bile. Dikkatini çekmek için iki kez önüne geçip yol verdim, yine dönüp bakmadı. Önünde iyice yavaşladım, yine dönüp bakmadı. Ardından gazı dipleyip 100-150 metre arayı açtım ve tekrar yavaşladım, ve yine bir dönüp bakmadan solumdan geçti gitti.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kırmızı Giulietta sahibi kardeşim, sana sesleniyorum. İnsan "kim bu deli" diye de mi merak edip dönüp bir bakmaz ya?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Giulietta ve MiTo sahiplerini de ayırmayın arkadaşlar, her gördüğünüze selam verin. Ben üç-dört tane Alfa kullanıcısa öğrettim mesela. Çoğunun haberi olmadığı için karşılık vermiyorlar.
kendini baya yırtmışın  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben hiç sallamıyorum alfa görsemde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bilen var bilmeyen var selam meselesini, ama genelde kimse bilmez  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alfa ruhu taşıyan zaten bu tür forumlarda oluyor  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bende senin gibi gördüğüm alfa kullanıcılarına yanaştım ama karşılık bulamayınca vazgeçtim selamlaşmadan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2013, 10:45:51 Gönderen: alfalego »

Seo4Smf Tagleri: selamı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.