Yukarı git

24 Mayıs 2019, 22:47:35
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo'nun Araç Göğüsü Güneşten Patladı  (Okunma sayısı 308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lovejunkie

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Alfa Romeo'nun Araç Göğüsü Güneşten Patladı
« : 17 Nisan 2019, 09:22:44 »
2012 Model Alfa Romeo Giulietta araç sahibiyim. Resimlerde gördüğünüz gibi aracın göğüsü güneşten patlamış bulunmakta. Tam yolcu airbag kısmı. Cuma günü Ankara' daki yetkili servi olan Akota ya gittim. Ayıplı mal üretmişsiniz, durup dururken göğüs patlar mı? Bunu değiştirin dedim. TOFAŞ 'a yazalım ona göre işlem yaparız dediler. Neyse velhasıl kelam göğüs 7500 TL imiş... % 60 destekle benden 3000 TL küsur bir para istediler. Şimdi bu aracın liste fiyatı 165.000 TL. Düşünsenize bu parayı verip bir araba alıyorsun ve arabanın göğüsü güneşten patlıyor hem de tam airbag kısmından. Can güvenliğinde gitti. Güneşten patlayan araba yapan Alfa Romeo bu ayıbını gidermek yerine utanmadan bir de 3000 lira para istiyor.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

akooturka

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bende de şişmeye başlamıştı, akota servise götürdüm.  Garantisi devam ediyordu. Ücretsiz değişim yaptılar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu mal ayıplı tabiki bunun başka izahı yok.
Trabzon yetkili serviste başka bir işlem için gittiğimde şişen airbag kapağından dolayı tüm göğüsü iyi niyet garantisi kapsamında tek kuruş ödemeden değiştirmiştim. Bu iş servisten servise değişiklik gösterebilir bence, Ankara da birmot da bakıyor alfa ya galiba, birde araya gidin bence.

Dellobaltino

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
3000 se yine iyi söylemişler. Daha fazla fiyat alanlar da vardı. Maalesef böyle bir sorunu var. Garantisi bitmişse artık öyle ücretsiz yapmıyorlar

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MURATV.

• Yeni Üye
  • *
grande punto-bravo-giulletta'da görülen olay kronik bi sorun,normal şartlarda iyi niyet garantisi altında değişmesi gerekli ama sanmıyorum genelde ret geliyor,yinede şansınızı deneyin.

EREN34

• Yeni Üye
  • *
Geçmiş olsun.

Araç bakım onarım işlerinde yetkili servis dışına çıktı mı?

Seo4Smf Tagleri: romeonun göğüsü güneşten patladı 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.