Yukarı git

20 Haziran 2019, 16:00:02
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo GT LPG Uyumu  (Okunma sayısı 11162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AnılUnal

• Üye
  • *
Alfa Romeo GT LPG Uyumu
« : 03 Mayıs 2012, 02:19:09 »
iyi geceler arkadaşlar ben forumda yeniyim öncelikle guilietta alma fikrim vardı fakat şmdi geçici olarak bi Alfa romeo Gt alma fikrim oluştu daha sonra guiliettaya geçicem gibi görünüyor şmdi 2.0 benzinli çok fazla kullanamayacağım için lpg uyum durumu nasıldır alfa romeo 2.0 jts selespeed?

« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2012, 09:44:10 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 61 Mesajı Toplam
    75 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Romeo GT lpg uyumu ?
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2012, 02:28:46 »
Kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız memnun oluruz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

obasar

• Servis Yetkilisi
  • *
    • Kendi Dükkanım
Ynt: Alfa Romeo GT LPG Uyumu
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2012, 09:53:27 »
Merhaba, öncelikle hoşgeldiniz..

Eğer sorun yakıt ise GT yerine kesinlikle daha az yakan bir araç almalısınız bence...
Allahtan GT direkt enjeksiyonlu olduğu için LPG ile uyumsuzdur...

Alfa Romeo GT Selespeed

Tatmir07

• *
  • 89 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2012, 10:36:07 »
"obasar" arkadaşımızın söylediği gibi "JTS" motor direk enjeksiyonlu bir motordur ve henüz JTS motorlara özgü bir lpg kiti yok diye biliyorum. Bazı firmalar VW'nin direk enjeksiyonlu motoru FSI lar için LPG kitleri üretse de bunların bile hala stabil olarak çalışıp çalışmadığına dair herkes birşey söylüyor. Şu aşamada direk enjeksiyonlar da LPG sistemi verimli değil özetle.

AnılUnal

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2012, 11:45:44 »
teşekkür ederim bu bilgi için 2.0 motor benzinli bi gt alamayabilirim o zaman çünkü yakıt konusu aklımı kurcalıyo zaten belki bi e46 bmw alıp sonrasında guilietta alma durumu olabilir

hhuurrkkaann

• *
  • 11 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2012, 22:43:44 »
ben bmw alma fikrim olsa dahi bu forumda asla yazmazdım cunku burası alfa tutkuluların sitesi (ki asla olmadı bmw fikrim)...  yakıt olayını düşünüyorsanız da, alfaya lpg takıldığında alfanın ruhundan bişeyler eksiliyor bence. ben de taktırdım ama pişmanım. km de 10 kurus az yaksın diye düşünmuceksin alfan varsa. gerekirse az biniceksin ama benzinle biniceksin... o yuzden bence siz ne alırsanız alın, dizel alın...

hakan147

• Üye
  • *
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2012, 23:26:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ben bmw alma fikrim olsa dahi bu forumda asla yazmazdım cunku burası alfa tutkuluların sitesi (ki asla olmadı bmw fikrim)...  yakıt olayını düşünüyorsanız da, alfaya lpg takıldığında alfanın ruhundan bişeyler eksiliyor bence. ben de taktırdım ama pişmanım. km de 10 kurus az yaksın diye düşünmuceksin alfan varsa. gerekirse az biniceksin ama benzinle biniceksin... o yuzden bence siz ne alırsanız alın, dizel alın...
İçimden gelen ne varsa soylemıssın lpg hakkında...bende bıseyler yazmıstım arkadasım okur ınsallah ....lpg yakıtta hernekadar tasarruflu gorunsede ..araçtan çok sey goturuyo..alfa 147 bujı..konu baslıgında bahsettım..bızım bujıler 70000-100.000km kadar gıdıyor..fakat lpg de bu yarıdan bıle aza ınıyor kı takım fıyatını bılıyosunuz 280 tl...kı bu sadece bujı daha motor keçelerı...suboplar...aşınma..bunları saymadım...elımden gelse suan uzerındekını sokup atıcam...devamlı benzınde bınıyorum..umurumda bıle degıl..çunku benım Alfam herseyden degerlı ona ezıyet edemem lpg ıle...

Alfa bir aşktır..

Seo4Smf Tagleri: romeo uyumu 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.