Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:51:57
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo GT Almayı Düşünüyorum. Uzun Boylu Kullanıcılar Bakabilir Mi?  (Okunma sayısı 309 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kirijolith

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle Alfa Romeo GT 2.0 SS almayı düşünüyorum ama boydan dolayı biraz şüphem bulunmakta. Boyum 1.90. Uzun boylu olup kullanan arkadaşlar var mı? Tabi git dene diyebilirsiniz ki haklısınız ama iş-güçten fırsat bulup gidemedim henüz.
Açıkçası baya araştırım ama gene de atlamayalım adetten soralım. Siz tecrübeliler olarak almadan nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz?
Not: Büyükşehirde oturuyorum. Almaya karar vermeden Alfa Romeo servisine göstereceğim aracı. SS bakımlarını da yaptıracağım.
Teşekkürler.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

sammy

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
Boyum 1.87 herhangi bir sorun olmuyor Gt en geniş coupe araçlardan 1 tanesi,
Ins dilediğiniz gibi bir araç bulursunuz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sammy 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: alfalego (02 Ağustos 2017, 09:51:28)

Kirijolith

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Kusura bakmayın cevabı geç gördüm. Aracı aldım, koltuğu en aşağıya indirdim ve hiç sıkıntı çekmedim. Arkama pek iri olmayan arkadaşlar bile oturabiliyor. Arabadan da ayrıca çok memnunum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kirijolith 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: alfalego (02 Ağustos 2017, 09:51:26)

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.