Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:39:01
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo Giuletta Görüşler  (Okunma sayısı 1778 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aytugkaz

• Yeni Üye
  • *
Alfa Romeo Giuletta Görüşler
« : 07 Ağustos 2014, 15:37:58 »
Merhaba , aranıza yeni katıldım. Katılma sebebim bir Alfa Romeo Guiletta almak isteğim. Ancak sizin gibi kullanan kişilerin olumlu ve olumsuz görüşleri benim için çok önemli.

2012 veya 2013 Model temiz 2. el 1.6 JTD DISTINCTIVE almayı düşünüyorum.

Aracın kronik dediğiniz sorunları mevcut mu , 2. el piyasası nasıl , servis sorunları ve masrafları ne kadar , yakıt tüketimi nasıl vb. bir çok soru var aklımda bu gibi görüşlerinizi yazarsanız çok sevirim

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Romeo Giuletta Görüşler
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2014, 15:50:59 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yukarıdaki linkte istemediğin kadar bilgi var ayrıca gulisi olan olan arkadaşlar fikir verecektir..
  Benim tek söyleyeceğim şey aynı sınıftaki diğer markalar ne kadar sorunluysa guli de o kadar sorunludur hatta onlardan daha az sorunludur, ve bakım masrafları diğerleri gibidir, bir ford veya vw veya opel gibi...

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: baslikaya (03 Ocak 2016, 20:45:01)

onurcalik

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2014, 21:44:45 »
soracağınız sorular varsa seve seve yardımcı olurum. 1 yıldır 1.4 170hp multiair tct giulietta kullanıyorum sorularınıza cevap vermeye çalışırım

utkuownz

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2014, 00:01:49 »
Merhaba , 1.5 yıldır giu jtd distinctive kullanicisiyim.  Alırken 2. elini hic düşünmemiştim fakat şuan çevremde aldigim fiyati verip satmami isteyen arkadaşlarim var (sanirim aldigim dönem iyi bir dönemdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . Servis masraflari dönemine ve kampanyalara göre değisebiliyor mayis ayindaki ilk bakim 750₺ tutmuştu haziran sonuna doğru kampanya vardi sanirim %20-25 gibi bir indirim olmuştu.  Yakit tüketimi %90 ı sehir ici olmak üzere 25k da 5.8lt bende. Farkli sorulariniz olursa elimden geldiğince yanitlamaya çalişirim.

novasta

• Üye
  • *
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
    • Novasta Tasarım & Sanat
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2014, 18:01:34 »
Giulietta 1,6 Jtdm ile bir yılımı 12,000 KM ile dolduruyorum, arabadan çok keyif alacağından eminim. Forumlarda bahsedilen ve çok söylenen sorunları bende yaşadım ama bunları her arabada yaşıyosun zaten.

baslikaya

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2016, 20:47:08 »
soracağınız sorular varsa seve seve yardımcı olurum. 1 yıldır 1.4 170hp multiair tct giulietta kullanıyorum sorularınıza cevap vermeye çalışırım
Merhabalar O 1.4 170hp TCT aldım. Yakıt durumunuz nedir? Şehir içi dışı? Benim şu anda yeni olduğu için yüksek gibi

Refresh your dreams! WHO dares wins...

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2016, 21:16:16 »
Merhabalar O 1.4 170hp TCT aldım. Yakıt durumunuz nedir? Şehir içi dışı? Benim şu anda yeni olduğu için yüksek gibi

istanbul şehir içi (yani koma trafik)  10,5 -  11 lt..

yol açıksa ve sakin kullanınca 5-6 lt arası..

d modunda sıkarsan, tüketime bakma  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

alisto 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: baslikaya (03 Ocak 2016, 21:49:54)

baslikaya

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2016, 21:50:10 »
tesekkürler

Refresh your dreams! WHO dares wins...

cemoo89

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2016, 17:11:29 »
selam,

eylül 2'den beri ben de jtd kullanıyorum. 2015 model 12bin oldu kilometre. aracı 120'ye sabitlersen uygun yollarda 5.8 en fazla 6 yakıyor normal kullanımda ama yok ben gibi 170-180 Allah ne verdiyse gidiyorsan 8-8.5 ortalama yakıyor.

pek bir atiklik bekleme özellikle 120-130'dan sonra ani hızlanma yok denecek kadar az. lakin rampada 160la girdiysen dik rampa bile olsa bayılma, boğulma hızdan düşme çok az oluyor. o konuda sıkıntı yok.

kapılardan rüzgar sesi geliyordu burda bir arkadaş sprey önermişti 40 lira civarında bir paraya aldım, 4 kapının da fitillerine sıktım hiç bir ses kalmadı.

aracın aküsü arıza yaptı, servisi aradım geldiler 1 saat içerisinde ücretsiz değiştirdiler. şeytan kulağına kurşun başka da bir arıza görmedik ya da sorun görmedik.

bir de herkeste olmayan bir araç, ister istemez dikkat çekiyor. iş yerine alman misafirlerim gelmişti patronda m kasa 5.20 var, gelip alfaya dediler lovely italian dizayn diye. cidden çok tarz ve ilgi çekici bir araç.

ve gelelim en hayran olduğum hususa; yol tutuşu. inan 90 km hızda ne gibi his duyuyorsan 150'de de aynı. bastıkça oturan bir araç.

en büyük hayallerimden biri bu aracın 170 hpliğine binmek. yakıt konusunda kaygın yoksa benzinliyi öneririm yok az yaksın diyorsan da kesinlikle muadillerinin yerine dizelinde de sakınca yoktur bence.

cagdas oto izmir

• Üye
  • *
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2016, 17:29:45 »
Bence dusunuyosam direk al düzgün kullanıldığında sorunsuz bravo yla parçaları aynı görüntüsü yeter

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hknbsrn

• Üye
  • *
  • 10 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2016, 15:56:07 »
selam,

eylül 2'den beri ben de jtd kullanıyorum. 2015 model 12bin oldu kilometre. aracı 120'ye sabitlersen uygun yollarda 5.8 en fazla 6 yakıyor normal kullanımda ama yok ben gibi 170-180 Allah ne verdiyse gidiyorsan 8-8.5 ortalama yakıyor.

pek bir atiklik bekleme özellikle 120-130'dan sonra ani hızlanma yok denecek kadar az. lakin rampada 160la girdiysen dik rampa bile olsa bayılma, boğulma hızdan düşme çok az oluyor. o konuda sıkıntı yok.

kapılardan rüzgar sesi geliyordu burda bir arkadaş sprey önermişti 40 lira civarında bir paraya aldım, 4 kapının da fitillerine sıktım hiç bir ses kalmadı.

aracın aküsü arıza yaptı, servisi aradım geldiler 1 saat içerisinde ücretsiz değiştirdiler. şeytan kulağına kurşun başka da bir arıza görmedik ya da sorun görmedik.

bir de herkeste olmayan bir araç, ister istemez dikkat çekiyor. iş yerine alman misafirlerim gelmişti patronda m kasa 5.20 var, gelip alfaya dediler lovely italian dizayn diye. cidden çok tarz ve ilgi çekici bir araç.

ve gelelim en hayran olduğum hususa; yol tutuşu. inan 90 km hızda ne gibi his duyuyorsan 150'de de aynı. bastıkça oturan bir araç.

en büyük hayallerimden biri bu aracın 170 hpliğine binmek. yakıt konusunda kaygın yoksa benzinliyi öneririm yok az yaksın diyorsan da kesinlikle muadillerinin yerine dizelinde de sakınca yoktur bence.

kapılardan gelen rüzgar kısmı ıle ılgılı nereden 40 tl ye hangı urunu aldınız. lınk verebılırmısınız. veya marka belırtırmısınız? teşekkürler

alisto

• *
  • 74 Mesajı Toplam
    88 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2016, 16:11:09 »
selam,

kapılardan gelen rüzgar kısmı ıle ılgılı nereden 40 tl ye hangı urunu aldınız. lınk verebılırmısınız. veya marka belırtırmısınız? teşekkürler

Henkel tereson

bu ürünü ben de kullandım, ilk etapta iyi fakat etkisini çabuk yitiriyor. Özellikle de çok açılıp kapanan şoför kapısında.

Bundan sonra ben bauhaus'tan bir kauçuk spreyi daha aldım. O daha yağlı bir doku bırakıyor. fiyatı 11 tl

şimdilik fena değil gibi ama biraz daha süre geçsin yorumlarımı yazarım.

Ruhumuz olmadan sadece birer makineyiz

Seo4Smf Tagleri: giuletta görüşler 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.