Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:47:27
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo Çıkma ve Yedek Parça Çalışkan Oto  (Okunma sayısı 535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

grkn54

• Yeni Üye
  • *
Alfa Romeo Çıkma ve Yedek Parça Çalışkan Oto
« : 02 Haziran 2017, 18:07:09 »
Alfa 147 aracıma kaput tampon vs ihtiyacımdan internette çalışkan oto servisinin(Turgay usta) fiyatlarını gördüm ve yerlerine gittik.İnternet de görünen fiyatların iki katını çıkarttılar sebebini sorduğumda iki senedir sitelerini yenilemediklerini parçaların hepsine zam geldiğini söyledi arkadaş tamam dedik teşekkür ettik çıktık.Parçaları farklı bir yerden daha uygun rakamlara temin ettim.Daha sonra 01.06.2017 tarihinde üçgen panel ihtiyacım olduğundan servisi aradım ve 150 tl fiyat verdiler bu fiyata bakan arkadaş,listeye bilgisayara bakarak söyledi.İlk gittiğimiz zaman da aynı arkadaş bize fiyat vermişti.02.06.2017 tarihinde babamı yönlendirdim parçayı geçerken oradan alması için,babam gittiği zaman aynı parçaya 200 tl fiyat verildi ve 150 tl fiyat veren arkadaşın yanlış fiyat verdiğini acemi olduğunu söyledi Turgay usta aslında öyle bir şey yok ilk fiyatı veren kişi yine aynı kişiydi.Yani sürekli müşteriyi kazıklama kandırma politikası içerisinde olan bu sözde esnafı bu mübarek günde bize o kadar yol getirdiklerinden dolayı Allah'a havale ediyorum,saygılarımla.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

pilot.5

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Kardeş sen olayı 1 Haziran 2017 de yaşamışsın, ben de benzerini 5 Temmuz 2017 de yaşadım. Bir hafta önce ilk defa Alfa Romeo almışım. Parça lazım. Aradım Çalışkan Oto - Turgay Bey'i, 3 parça için fiyat istedim. Sitesinde (Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap) yazan rakamlardan toplam 180 TL fazla rakam söyledi. Niye böyle diye sordum; önce "o senin sitede gördüğün triger setinin içinde devirdaim pompası yoktur" dedi, ardından ben "sizin internet sitenizde pompa dahil yazıyor" deyince, bu defa sitemiz güncel değil dedi. Ben ne yaptım, sitesi güncel ve uygun fiyatlı olanı buldum. Yahu doğru sözlü esnaf olmak çok mu zor ki! Geçinemeyecekler mi yoksa dürüst olurlarsa?
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2017, 17:50:24 Gönderen: pilot.5 »

pilot.5 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: erkan060 (15 Eylül 2017, 11:14:50)

erkan060

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
merahabalar aracı yeni aldım 2011 gulietta 102000 km de araçta gaza basıp hızlanırken jırr jır diye bir ses geliyor gazı azaltıncas kesiliyor ses bir fikri yorumu olan var mı? acaba

Seo4Smf Tagleri: yedek parça çıkma çalışkan 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.