Yukarı git

24 Kasım 2017, 10:44:23
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 33 1.7 16v Nerede yazılım yaptırabilirim ?  (Okunma sayısı 3619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdemkartal33

• Üye
  • *
değerli arkadaşlarım abilerim konu kaputa scoop yapılırsa faydasını görürmüyüz göremezmiyiz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
manifoldu soğutarak daha iyi bir verim alabilceğimizi düşündük ben ve bazı modifikasyoncu ustalarımız

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Alfa Romeo 33 1.7 16v rollingci

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
değerli arkadaşlarım abilerim konu kaputa scoop yapılırsa faydasını görürmüyüz göremezmiyiz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
manifoldu soğutarak daha iyi bir verim alabilceğimizi düşündük ben ve bazı modifikasyoncu ustalarımız

Kardeşim benim sana tavsiyem zaten performansı gayet yeterli bir 130hp olan aracının motorunu saçma sapan uygulamalarla çöp haline getirme. Standart halini mükemmel duruma getir gerisi boş. Bu motor sana beygirlerle geri dönemez hiçbir şekilde. Sen elindekini tüm eksiğini gider, çok sağlıklı hale getir, zaten her şekilde yeterli gelecektir. Bir defa bozarsan bir daha iflah olmaz o boxer motor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
madem elinde kaput var,scoopda var,dene bi.olur ya işe yararsa devam edersin o şekilde.ama hayvani bişeyse görüntüyü bozar ki görüntüde önemli bi yerde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap atmosferikde ne kadar işe yarar,veya görülen tepkiler ne kadar gerçek ne kadar psikoljik olur o başka.sen aklına koymuşun tak gitsin.

erdemkartal33

• Üye
  • *
dün bi abimizden bi bilgi daha edindim scoop koyacağına kaputun arkasını kaldır 2 cm havaya önden vuran soğuk hava arkadan sıcak olarak çıkıyor zaten motoru o şekilde de soğutabilrsin dedi bu şekilde deniyecem ilk kaputun arka kısmını kaldırcam

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Ofofof... Son nokta olmuş tavsiyeler. Bir müsibet bin nasihatten iyidir derler, boşa demezler.

dnr1

• *
  • 27 Mesajı Toplam
    28 Kere Beğenildi
Bu sanayideki ustalardan bir kac tane motorsporlarinada lazim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap televizyonlardan izlerdik zeki buluslarini ve en sonuncu oluslarini..adamlar alfaromeo muhendislerinden, tecrubesinden bile iyiler..muhendislerin acigini telafi ediyorlar..

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
kaput açmak mı kaldı ya.yanlış hatırlamıyorsam techturkey forumda biri 155q4 de yapmıştı o dediğini ama bana hiç mantıklı gelmiyor.yüksek hızlarda soğuk hava nerden girer nerden çıkar,bütün aerodinamik bozulur bence.yüzlerce 75 yarış,drift videosu izledim,ne kaput açan ne scoop takan görmedim ki bunlar günlük kullanılan araçlar değil bildiğin pist aracı.bahsettiklerinin  kayda değer faydası olsa neden kimse yapmamış.illa ki aççam bi delik diyosan en azından iğreti durmıycak şeyler yapabilirsin alttaki gibi.yanlış anlama olmasın araç senin,istersen kaputu bile söküp gezersin,biz sadece fikir belirtiyoruz ama bahsettiğin şeyler bu tarz şeyeleri çok seven benim bile aklıma yetmiyor.estetik de önemli neticede. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

milano 75

• *
  • 40 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi

erdemkartal33

• Üye
  • *
tüm ilgilenen herkese teşekkür ederim ilk deneme kaputun arkasını kaldırmak olacak işe yaramassa eğer
subaru gc8 scoopu konulacak manifoldun üst hizasına teşekkürler

Seo4Smf Tagleri: nerede yazılım yaptırabilirim 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.