Yukarı git

20 Kasım 2017, 20:31:21
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 159 Hararet Göstergesi Hakkında  (Okunma sayısı 517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Engineer

• Yeni Üye
  • *
Alfa Romeo 159 Hararet Göstergesi Hakkında
« : 08 Ocak 2017, 17:29:01 »
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun Bir Süre 156 1.6 tspark modelini kullandıktan sonra bir takas sonucu 2006 model 159 1.9 Jtdm Manuel aldım.
Aracımda hararet göstergesi araç çalıştıktan bir süre sonra normal olarak 90 dereceye çıkıyor.Uzun yolda da şehir içinde de kullansam 90 derecede takılı kalıyor.zamam zaman fan vs açıp 90 ın altına inip çıkması gerekmez mi?
Konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 17:33:02 Gönderen: Engineer »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

alpaydogru

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Giulietta kullaniyorum. 90 dereceye ciktiktan sonra indigini hic gormedim..

HTC_M8x cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun Bir Süre 156 1.6 tspark modelini kullandıktan sonra bir takas sonucu 2006 model 159 1.9 Jtdm Manuel aldım.
Aracımda hararet göstergesi araç çalıştıktan bir süre sonra normal olarak 90 dereceye çıkıyor.Uzun yolda da şehir içinde de kullansam 90 derecede takılı kalıyor.zamam zaman fan vs açıp 90 ın altına inip çıkması gerekmez mi?
Konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
hayirli olsun, 90 dereceden oynarsa sikinti demektir, suan olmasi gereken bu zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cellman

• Üye
  • *
Benim 159'umda da diğerlerindeki gibi araba ısınınca hararet 90 derecede sabit kalıyordu, geçtiğimiz gün araba ısınmasına rağmen hararet 70 derecelere kadar düşünce bir problem olduğunu farkettim. 6 ay önce arabamın yağ soğutucusu arızalanmıştı ve parça değişimi yapılmıştı. O değişen parça arızalı olduğu için bu hararet problemini yaşadım. Neyse ki ürün parça garantisi kapsamında sorunun çözüleceği söylendi. Lakin Bursa ana depoda parça yokmuş, italyadan gelecekmiş parça. Parçanın gelmesi 1 ay sürecekmiş, dolayısıyla arabam 1 ay boyunca yatacakmış, böyle bir saçmalık olabilir mi? Koskoca FIAT TOFAŞ fabrikasının stoklarında parça olmaz mı? Stok alarmı diye bişeyden haberleri olmamaları mümkün mü? Bir başka arkadaş da, 2 aydır aynı parçayı bekliyormuş ve arabası yatıyormuş.

Bugün en kötü arabanın dahi aylık kiraları ortada, arabamızın parçası olmadığı için bir ay yatması hem maddi açıdan hem de yaşanılan sıkıntı açısından büyük bir rezalet. Bu ayıp sadece Alfa Romeo'nun değil, aynı zamanda FIAT ve TOFAŞ'ın da ayıbı...

Seo4Smf Tagleri: hararet göstergesi 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.