Yukarı git

20 Ocak 2018, 10:06:12
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romes 159 Jtdm almak istiyorum, Manuel Yada Q-Tronik arasında kararsızım...  (Okunma sayısı 53 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DesertEagle

• Yeni Üye
  • *
Fiat Stilo kullanıcısı olarak, aracımı satmış bulunmaktayım. Yeni bir araç almak istiyorum BMW E90 kasa ile Alfa Romeo 159 arasında kaldım, tabiki de tercihimi Alfa Romeo 159'dan yana kullanmak istiyorum. Sizin engin bilgi, deneyim ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Çünkü + ve - 'yi , iyi ve kötüyü kullanan bilir. İnsanların düşüncelerine, söylediklerine kulak asmam. Çünkü TÜRK Milleti olarak kullanmadığımız, hakkında bilgi sahibi olmadığımız konularda herzaman çok biliriz. Yedek Parçada sıkıntı çekmeyeceğimi biliyorum. Fiat STİLO kullanırken yedek parçalarımı ankaradan internetten sipariş ile getittiriyordum. Bu konuda sıkıntı duymam. Birde böyle bir forum varken, tecrübelerden yararlanabilirim.
Neymiş arabanın piyasası yokmuş, Neymiş araba çok özellikliymiş sürekli sorun yaratırmış, Neymiş arabanın yedek parçaları pahalıymış, zor bulunurmuş, bunun gibi bir sürü yorum.
Ben rahatıma ve zevkime düşkün biriyim. Arabanın bütün özelliklerini sürüş esnasında yolun durumuna göre kullanırım. Benim aram dolu olmalı. Yani Full+Full. Aynı bir Alfa Romeo 159. Benim gönlüm Q-Tronikten yana. Aracı alırken nelere dikkat etmeliyim. Tabiki servislerde Ekspertiz yaptıracağım. Bilmem gereken kronik arızası varmı...? Sonucunda 2. El birazda şans işi. Baktığım birkaç araç var 2006-2008 model arası km 140.000-190.000 arası. Pek km'ye takılan biri değilim. Bazı insanlar arabayı almadan satmayı, 2. el piyasasını düşünüyor. Ben Galerici değil, Kullanıcıyım. ACİLEN BANA YARDIMCI OLURSANIZ, SAĞLIKLI KARAR VERMEME YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.