Yukarı git

18 Kasım 2017, 04:03:00
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 159 1.9 JTS lpg  (Okunma sayısı 662 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LanceRyder

• Yeni Üye
  • *
Alfa Romeo 159 1.9 JTS lpg
« : 09 Mart 2016, 22:56:00 »
Evet yaklaşık 5 gün önce LPG taktırmak umuduyla Alfa Romeo 159 1.9 JTS 2008 model aracımı aldım.Almadan önce bi kaç kişiyle görüşmüştüm bana bu araca lpg takılabileceğini söylediler. Ama aldıktan sonra BRC,Atiker,Zavoli,Lovato başta olmak üzere bütün önde gelen markalarla görüştüm. Ama bu araca lpg takılamayacağını bunun kitinin şuanda mevcut olmadığını ve bunun için bir çalışma şuan için olmadığı söylediler.E yıkıldım tabi malum aracın yakıtı cep yakan cinsten. İstanbul trafiğinide düşününce.. E bide öğrenciyim.. Hiç böyle ummamıştım açıkçası.. Şuan kara kara düşünür oldum aracıda satmak içimden gelmiyor çok seviyorum. Belki benim bilmediğim sizin bildiğiniz bişeyler vardır umuduyla konu açmış bulunuyorum.. Gerçekten şuan bu araca lpg imkansızmı.. Taktıranlar veya bilgisi olanlar varmıdır? Teşekkürler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

franco baresi

• Üye
  • *
  • 33 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
Alfa Romeo 159 1.9 JTS lpg
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2016, 05:46:55 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Evet yaklaşık 5 gün önce LPG taktırmak umuduyla Alfa Romeo 159 1.9 JTS 2008 model aracımı aldım.Almadan önce bi kaç kişiyle görüşmüştüm bana bu araca lpg takılabileceğini söylediler. Ama aldıktan sonra BRC,Atiker,Zavoli,Lovato başta olmak üzere bütün önde gelen markalarla görüştüm. Ama bu araca lpg takılamayacağını bunun kitinin şuanda mevcut olmadığını ve bunun için bir çalışma şuan için olmadığı söylediler.E yıkıldım tabi malum aracın yakıtı cep yakan cinsten. İstanbul trafiğinide düşününce.. E bide öğrenciyim.. Hiç böyle ummamıştım açıkçası.. Şuan kara kara düşünür oldum aracıda satmak içimden gelmiyor çok seviyorum. Belki benim bilmediğim sizin bildiğiniz bişeyler vardır umuduyla konu açmış bulunuyorum.. Gerçekten şuan bu araca lpg imkansızmı.. Taktıranlar veya bilgisi olanlar varmıdır? Teşekkürler

oncelikle hayirli olsun.kim siZe takilir dedi bence onlara  bi daha sorun, mpi motora takilir ama jts motora takilmaz, bildigim kimse yok bunu takmis olan. jts alip lpg taktirma fikriniz kesinken keske once arasaydiniz kac liraya malolur lpg taktirma en azindan onu arastirirken ogrenirdiniz bu genel bilgiyi,.159 jts, yakit ekonomisi dusunen , yogun sehir ici trafigi kullanicisi icin makul bir araba degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 05:59:02 Gönderen: franco baresi »

yekucur

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Romeo 159 1.9 JTS lpg
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2016, 14:16:43 »
Prins ile görüşme şansınız oldu mu?

Alfama taktırmadan önce mail atmıştım.

Prins'in baş mühendisi Kadir Bey var. Direkt o aramıştı.

Eğer isterseniz özelden cep telefonunu verebilirim.

Enazından bilgi olarak yardımıcı olacaktır.

Hayırlısı olsun.

LanceRyder

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Alfa Romeo 159 1.9 JTS lpg
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2016, 17:09:42 »
Kadir bey işten ayrılmış. Onun yerine telefona bakan kişi 159 un 1.8 motoruna 1 kere lpg montajinin yapıldığını söyledi ama 1.9 a olmadığını söyledi. Yine hüsran yani..
« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 18:19:13 Gönderen: LanceRyder »

Seo4Smf Tagleri:

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.