Yukarı git

22 Kasım 2017, 06:52:37
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 156 Kapı altı lazer logo aydınlatma  (Okunma sayısı 13155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esk156

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar Eskişehir'de bir oto aksesuarcıya bu aletten gelmiş her yerde reklam yapıyor 100-120 Tl arasında birşeymiş fiyatı diye duydum.. Şimdi yeni ya bütün arabalarda olur artık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yakında ..okunu çıkarırlar artık  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap apaçiler de yaparsa iş bitmiştir  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aynen bütün kuş serilerinde olur artık Tofaşın T'si Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter
Herkes arabaya biner, biz Alfa'ya..

esk156 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: salih07 (16 Ekim 2014, 11:05:55)

Baskan

• Coure Sportivo
  • Genel Moderatör
  • *
  • 57 Mesajı Toplam
    71 Kere Beğenildi
2 adete 100-120TL çok fazla, ben 4'ünü 95 TL'ye aldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kuş serisine çıkmaz inşallah Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
2 adete 100-120TL çok fazla, ben 4'ünü 95 TL'ye aldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kuş serisine çıkmaz inşallah Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Başkan şimdiden tırsmaya başladı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kuş serisine çıkarsa artık sana da "oooo şahincilerden etkilenmiş bu alfacı" derler ha Başkan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

esk156

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
valla Başkan bizde alalım isteyenler toplu bir siparişle.. Lakin şimdi kuşcuları düşününce acaba alsammı diyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bir ara gündüz farları niyetine ledler çıkmıştı İlk başlarda hoş gibiydi Şimdi ise nerdeyse bisikletlerde dahi var..

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Başkan şimdiden tırsmaya başladı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kuş serisine çıkarsa artık sana da "oooo şahincilerden etkilenmiş bu alfacı" derler ha Başkan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kuş serisine çıkmasa da apaçiler bi yolunu bulur  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  yaptırır  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

tayfun uca

• *
  • 117 Mesajı Toplam
    138 Kere Beğenildi
bu dalga ların foto ları varsa ekleseniz bi görsek iyi olur. bide nerden aldınız bizahet söyleyinde bizde çözelim.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

kfikri

• Üye
  • *
evet arkadaşlar kullanan varsa fotoları koysun bizde görelim

redromeo156

• Üye
  • *
  • 24 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
arkadaslar ısteyen varsa elımde bır tane var 0532 415 95 37

ismet1970

• Yeni Üye
  • *
Arkadaşlar merhaba . Bende 156 için kapı altı lazer aydınlatma aldım. Kendim montajını yapıcam. Kendim dışarıdan aldım.Arkadaşlar montajdan sonra resimleri koyacağım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bakalım güzel olacakmı...

Ruhumuz olmadan bir makinayız....

ismet1970

• Yeni Üye
  • *
Arkadaşlar dün taktık , çokta güzel oldu linki veriyorum...Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ruhumuz olmadan bir makinayız....

esk156

• Üye
  • *
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
Arkadaşlar dün taktık , çokta güzel oldu linki veriyorum...Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

evet güzel olmus güle güle kullanın.. bizim kapılarda ışık yok bunun elektriğini nerden aldın?

OnurDogany

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Bende de aynı şekilde var kapı altı logo, elektriği yukarıdaki lambalardan alıyor

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Yardımcı olursanız sevinirim

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Biri 3D özellikli diyor başkasında 3D yazmıyor arada bir fark varmı.Fiyatlar  35-60 lira arası değişiyor.Kapı delmeden yapılanlar kablosuzmudur?

Ahmet_06 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: salih07 (16 Ekim 2014, 11:05:45)

Ahmet_06

• *
  • 14 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
Nerdeyse laser logoları alalı 1 yıl olacak.Ne Ankarada nede Urfada bu logoyu taktıracak birini bulabildim. Kimse yanaşmıyor 1 gün sürer diyorlar. Bu işin ehli hangi ilde bulabiliriz. Kapıda switch olmadığı için komple sökülmesi lazımmış kapının Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: logo kapı altı aydınlatma lazer 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.