Yukarı git

23 Ekim 2018, 19:15:41
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 156 1.6 TS 2005-2006 Genel Tanıtım Hakkında  (Okunma sayısı 1704 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ALFA156 1.6 TS

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Arkadaşlar merhaba ben kısmet olursa 2005 - 2006 mk2 haziran temmuz ayı gibi almayı düşünüyorum hatta alıcam  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yanlız tüm herşeyini araştırdım. her konuda kullanmadanda olsa ufak çaplı bilgi sahibi oldum. Yanlız sadece şu konuda çok fazla genelleme konuşulmakta; Alfa naziktir, eyvallah ilgi ister eyvallah ya allah aşkına 150.000 km fazlamı ve ön takım çok hassas olabilir. Ama kalkıpta dur kasis dur çukur tüh çukura girdik gitti ön takım bu gibi söylemler kafamı bulandırdı. Ben ön takım konusunda takıntılı değilim çünkü aracım ne olursa olsun çukura atıcak değilim ama sonuçta yol bu ani bi kasis anlık dalgınlık bu kadar kısa anda ön takım bitermi ön takımı yaptır illaki bi şekilde çukur kasis giricem ama yani ne kadar süre gider yapılan ön takım 1 - 2 sene?? ve arkadaşlar alıcam araba 2side 140.000 civarında bana bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. SAYGILAR...

« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 12:29:24 Gönderen: okten »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

abramchee

• Yeni Üye
  • *
Merhaba, hocam araç aldin mi bilmiyorum fakat cevaplamak istedim.
Ayni soru işaretleri ve ayni arastirmalari yaptıktan sonra iki ay önce 2006 156 aldim. Aldigim kisi ne zaman on takim yaptirdi bilmiyorum fakat 2920 km tatilde olmak üzere 5bin km yol yaptim il gezdim yolda ne cikacagini bilemedigim icin çok kotu çukur ve kasislere girdim.
İst GOP da ikamet ediyorum sokak basina iki kasisimiz mevcut. Yani bol bol girip ciktik dun,
Carium zeki ustaya bakima gittim. On takim fena degil dedi. Yani abartildigi kadar cabuk bozulmuyor diye dusunuyorum.
Tabi bu anlattigim al tepe tepe kullan manasina gelmiyor. Arabayi lifte kaldirdiklarinda goruyorsun ne yol tutusunun iyi olma sebeplerini. Cok fazla yay ve metal cubuklar var yani kaba saba degil detayla ince islenmis bir on takim bu yuzden biraz dikkatli surmek yeterli olacaktır.
Surdugunde aldigin haz ve surus keyfi motorun sesi gozlerin ustunde olmasi bambaska bir otomobil al ve keyfine bak...

Alfayi herkes sever ama sadece aşkla seven alır...

Seo4Smf Tagleri: genel 2006 2005 tanıtım bilgilendirme 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.