Yukarı git

23 Temmuz 2019, 20:23:58
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 147 - Radyatör  (Okunma sayısı 120 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

l0cksmith

• Yeni Üye
  • *
Alfa Romeo 147 - Radyatör
« : 10 Temmuz 2019, 13:08:16 »
selam arkadaşlar. Sabah dönerken yol kenarında olan mantarın çıkıntısına arabanın altı değdi. Öyle sert birşey değildi fakat sürttüğüm yer sol ön taraf ama sağ ön tarafın iç kısmına doğru bulunan radyatörden su geliyo. ilk başta hortum patladı diye düşündüm fakat radyatör delinmiş. Baktığımda o bölgede bi sürtme izi bi darbe vs gözükmüyor fakat radyatör delindi dedi ve su akıtıyo. Asıl soru böyle bi hadise de resimdeki gibi bi su sızmasının normal olup olmadığı? durup dururken böyle bi sorunla karşılaştım bir de araç bostancı sanayide ve ustam çok yoğun. cuma günü yola çıkacaktım antalyaya bayağı yoğun cuma bile alamayabilirsin dedi. sanayide tanıdığınız başka bir radyatörcü varmıdır bi kaç yere sordum fakat parça sipariş etmem lazım dedi. yok yere canım sıkıldı, tatile gitmeden tatil burnumdan geldi valla. herneyse, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. sevgiler

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 374 Mesajı Toplam
    418 Kere Beğenildi
Ynt: Alfa Romeo 147 - Radyatör
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2019, 21:50:45 »
Geçmiş olsun,radyatör delindiyse aracın içindeki su nedir anlayamadım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 374 Mesajı Toplam
    418 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2019, 21:53:16 »
Kalorifer radyatörüne giden borulardan biri sarsıntıdan yani darbeden dolayı çıkmış olmasın,aracın içine suyu veriyordur belkide,tam çözemedim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

l0cksmith

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2019, 09:14:53 »
valla bende çözemedim. bugün alcam aracı bakalım ne dicek usta. sizi de bilgilendiririm.

Seo4Smf Tagleri: radyatör 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.