Yukarı git

19 Kasım 2017, 17:25:30
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Romeo 147 almayı düşünüyoruz. Yardımınıza ihtiyacım var :)  (Okunma sayısı 722 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

optimist0626

• Yeni Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Öncelikle herkese merhabalar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

20 yaşımdayım ve üniversite öğrencisiyim. Günlük(hafta içi) git-gel 60KM civarı yol yapacağım. Artık dolmuşlarda o kalabalığı çekmekten bıktım usandım diyebilirim. Çanta bir taraftan o sıkışıklık ve istif hali , okul sonrası yorgunluk derken okuldan çıkıp evde oluşum 1-1.5 saat arası değişiyor. Sabah akşam bu şekilde. Kardeşim de okuluma 4km olan bir hastanede staj yapıyor ve aynı yolu haftada 2 gün oda çekiyor maalesef.

Yaklaşık 1-1.5 ay sonra bir araba alacağız orası kesin. Fakat hangi araba olacağı konusunda henüz tam bir karar vermiş değilim. Başta pejo 206 felan düşünüyordum ki Alfa Romeo'yu görene kadar.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Gerçekten hem model olarak daha yüksek olan , ve daha çok donanıma , spor görünüşe sahip olan 147'yi görünce pejo mejo aklımdan diğer markalar silinip gitti. Artık onlara baksam bile içime sinmez yani o derece bağlandım alfaya(almadan bile).

Sizden isteğim abilerim , 147 hakkında bana bildikleriniz ve önerilerinizi anlatmanızdır. Yardımcı olursanız çok sevinirim , aranıza katılmayı bende istiyorum.

Bir ilan buldum , onu da inceleyip bana tavsiyede bulunursanız çok minnettar olacağım. Şimdiden herşey için teşekkür ederim iyi günler dilerim.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

araç linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 13 Şubat 2016, 18:39:35 Gönderen: optimist0626 »

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

optimist0626 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: yavuz147 (18 Şubat 2016, 10:10:57)

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.