Yukarı git

19 Kasım 2017, 17:23:46
Reklamlar  

Gönderen Konu: alfa romeo 147 2003 2.0 benzinli SS şanzuman  (Okunma sayısı 258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SiLence

• Üye
  • *
alfa romeo 147 2003 2.0 benzinli SS şanzuman
« : 21 Temmuz 2017, 15:22:46 »
Merhaba arkadaşlar 1 sorum olucak city modunda kullanımda vites geçişleri cok yavaş halk diliyle söylüyorum motor ben uçucam diyor ama şanzuman otur oturduğun yerde nereye gidiyorsun diyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
özellikle 2 ve 3 viteslerde cok sarsıntılı geçiş yapıyor  normalmidir?
ayrıca vites geçişlerinde şanzuman ın içinde bulunan bıçaklardardan fazla ses geliyor gibi geliyo bana şak şuk diye bu normalmidir alfalarda? cevaplar için şimdiden teşekkür derim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

SiLence

• Üye
  • *
araba gitmek istiyor fakat şanzuman arabanın kulağını çekiyor yavaş git diye pek bi anlam veremedim normalmidir? ilk defa alfa kullanıyorum işim gereği her marka araç kullandım...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Ss şanzuman böyle hacı,normal,devir artınca daha kısa sürede değiştirir vitesleri,tak tuk ses normal..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SiLence

• Üye
  • *
o zaman uzun yol yapıcaz desenize Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
o zaman uzun yol yapıcaz desenize Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Devir çeviricen(tavsiye etmem ama ara sıra yaramazlık iyi olur boş yollarda),5000 devirden sonra ss inanılmaz hızlı vites atar ama yeni nesil otomatiklerlerle kıyaslamamak lazım, sanırım 1998 yılında çıktı alfa ss,gerçi ferrariden alınma bir şanzuman diye biliyorum..
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2017, 09:36:04 Gönderen: Ferhat_27 »

Ferhat_27 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: SiLence (22 Temmuz 2017, 14:58:40)

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
5 yıl önceki bir konu başlığı,inceleyebilirsin..

SiLence

• Üye
  • *
Devir çeviricen(tavsiye etmem ama ara sıra yaramazlık iyi olur boş yollarda),5000 devirden sonra ss inanılmaz hızlı vites atar ama yeni nesil otomatiklerlerle kıyaslamamak lazım, sanırım 1998 yılında çıktı alfa ss,gerçi ferrariden alınma bir şanzuman diye biliyorum..
Hocam bende 97 euro accord var şakır şakır vallahi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
neyse aracı hanıma almıştım ben zaten iyide oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
bi problemi olmadığına sevindim vallahi bilgiler için çok teşekkür ederim...

Ferhat_27

• Genel Moderatör
  • *
  • 357 Mesajı Toplam
    400 Kere Beğenildi
Kazasız belasız binin inş ...

SiLence

• Üye
  • *
Kazasız belasız binin inş ...

COK TEŞEKKÜR EDERİM
İSTANBULDA ORJİNAL YEDEK PARÇASINI TEMİN EDEBİLECEĞİM VE BU ARABANIN TAMİR İNDEN ANLIYAN İŞİNİN EHLİ USTALAR VAR İSE BİLGİ VERİRSENİZ COK MUTLU OLURUM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: 2003 benzinli şanzuman 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.