Yukarı git

19 Kasım 2017, 09:32:26
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa Eşliğinde Yapılabilecek Tatil Önerileri  (Okunma sayısı 1737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OnurDogany

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Alfa Eşliğinde Yapılabilecek Tatil Önerileri
« : 15 Nisan 2014, 11:53:32 »
Merhabalar ;

Geçen yıl yapmayı istediğim ancak çeşitli sebeplerden nasip olmayan hayalimi bu sene gerçekleştirmek istiyorum.Alfa'mla birlikte tatile çıkmak istiyorum ciddi anlamda büyük bir hayal benim için yollarda Alfa'mla hem son gaz gidip hemde mola verebileceğim yerler de kafamı çevirdiğimde kendi arabamı görmek istiyorum.Çıkış noktam İstanbul olacak gezmeyi seven bir insanım kesinlikle git dediğiniz neresi olabilir.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

ömer1905

• Üye
  • *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
selamlar,

7 senedir turizmci bir kişi olarak ve sürekli tatil bölgelerini gezerim. benim size tek tavsiyem egenin uzak ucudur. size bu konuda önerim gece ortamı olarak hemde güzel tatil için marmaris. daha bi kafa dinlemek doğanın tadını cıkarmak için ise fethiye ölüdenizdir. geze geze güzel bir yolculuk olacaktır.

şimdiden keyifli bol güneş,kum,denizli tatiller..

(fena bi şekilde tatile gidesim geldi)

okumadan imzalamam.

ömer1905 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: egeozal1 (16 Nisan 2014, 18:55:25)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo
Kesinlikle Güney Ege diyorum ben de. Akdeniz'de Kaş'a kadar her yer olur. Yalnız Marmaris şehirleşmiş ve huzur bulmak açısından olumsuz olabilir. Gereksiz bir kalabalık ad cabası. O bölgeye gidilecekse, Marmaristen Datça yönüne ilerlerken, 18.km'den Bozburun-Hisarönü sapağından devam edilip huzur dolu bölgeler sakin ve keyifli bir gezi için tercih edelibilir. Sonuna kadar devam edildiğinde Marmaris'ten 55km'dir. Aynı yol tekrar Marmaris'e dağlık yoldan döner ama gelinen yoldan dönülmesini tavsiye ederim.

Bunun dışında burada istenilen kadar konaklanıp, Datça'ya doğru devam edilebilir. Bozburun'dan 100, Marmaris'ten 70 km civarında bir mesafedir. Gece hayatı abartısız şekilde bulunabilir, sakinlik ve huzurda bulunabilir. Hepsi için Datça... Bölgede gezecek yerler bol... Eski Datça, Palamutbükü, Knidos vs...

Dönüş yoluna çıkıldığında iki gün daha vakit bırakılıp, Marmaris'in girişine ulaşıldığında kuzeye İstanbul'a değil, güney'ye doğru devam edilebilir ve Göcek'e gidilebilir. Hayatında görebileceğin en güzel rotalardan biridir. Orman ve deniz manzarısına doyabilirsin. Bir gün 12 adalar turuna katıldığında zaten tüm senenin yorgunluğu kaybolur gider...

Birçok yer daha anlatabiliriz bölgeden ama en kısa şekilde favorilerimi anlatmaya çalıştım. Bölgede her yeri gezdim ve her yıl o bölgede oluyorum mutlaka. Daha çok yerden bahsedebiliriz. Kısacası Güney Ege Türkiye'de gidilip gezilebilecek en güzel yerlere sahip olan bölgedir...
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 19:55:28 Gönderen: Veloce »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Veloce 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Tolga033 (16 Nisan 2014, 20:22:12)

Veloce

• Galeri Sahibi
  • *
  • 215 Mesajı Toplam
    292 Kere Beğenildi
    • Veloce Alfa Romeo

OnurDogany

• Üye
  • *
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Sanırım dediklerinize uymak en mantıklısı gelecektir.Gerek bu taraftan gidilirken yolların daha düzgün olması gerek tatilin güzel geçebilceği ve gece hayatının oluşu vs herşeyiyle en mantıklısı öyle oluyor.Aslında aklımda ki olay Alfa'ma atlayıp Ege'nin heryerini gezmek hatta her yerde 1 gece konaklamak yani açıkcası 1 ayımı gezmeye ayırmayı düşünüyorum.Aslında gerçekci olursak tatil bahane Alfa'yla gezip dolaşmak o hazzı almak şahane  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Mert21

• *
  • 17 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
selamlar,

7 senedir turizmci bir kişi olarak ve sürekli tatil bölgelerini gezerim. benim size tek tavsiyem egenin uzak ucudur. size bu konuda önerim gece ortamı olarak hemde güzel tatil için marmaris. daha bi kafa dinlemek doğanın tadını cıkarmak için ise fethiye ölüdenizdir. geze geze güzel bir yolculuk olacaktır.

şimdiden keyifli bol güneş,kum,denizli tatiller..

(fena bi şekilde tatile gidesim geldi)
Aynen bende de o etki yarattı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Vallahi tatil tur şirketleri için müthiş bi reklam iletisi bu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Seo4Smf Tagleri: tatil önerileri eşliğinde yapılabilecek 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.