Yukarı git

26 Mayıs 2018, 05:35:02
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa 156 'ımın başından geçenler ve Önerileriniz  (Okunma sayısı 1080 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heavythunder

• Üye
  • *
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Kardeş geçmiş olsun piyasada doğru dürüst araba tamircisi bulmak çol zorlaştı sana ve alfaya binen tüm arkadaşlarıma tavsiyem aracınızı özel alfa servislerinden başka bir yere elletmeyin sağlam arabayı bozup verirler hele bide kötü niyetli bir esnafsa yandınız demektir büyük şehirlerde çok kaliteli alfa servisleri mevcut internetten araştırabilirsiniz gelelim senin sorununa contadan su eksilten araçda rolantide düzensizlik olur ateşlemede sorun olur özellikle lpg de iken daha belirgin olur bunlar varmıydı yokmuydu bilemiyorum conta yapıldıktan hemen sonra radyatör bütün suyu boşaltmış bu nasıl iş ben art niyetli birine denk geldiğini düşünüyorum sonrasında arıza lambası yandı dedin götürüp bıraktın bütün göstergeler gitti demişsin adamların arıza lambasını söndürme yöntemlerini çok merak ettim doğrusu... Bujilere filan hiç girme ankaradaki tavsiye edilen alfa servisene götür aracını en mantıklısı bu bence.

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Seo4Smf Tagleri: önerileriniz ımın başından geçenler 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.