Yukarı git

20 Kasım 2017, 12:35:21
Reklamlar  

Gönderen Konu: Alfa 147 1.6 TS DİSTİNCTİVE LPG HANGİ MARKA TAKTIRMALIYIM  (Okunma sayısı 1357 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ibrahimm38

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende uzun araştırmalar sonrasında prins taktırdım. 1 senedir kullanıyorum. Performans olarak kesinlikle bezinden farkını hissetmiyorum. Çok denedim.
Doğrudur ustam herkes aynı şeyi söylüyor prins öyleymiş benzindemi lpg demi gittiğini hissettirmiyormuş lakin benim bütçe ona yetmiyor 2000 tl sigorta ödemeseydim olabilirdi aslında 😀

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

hannibal

• Üye
  • *
  • 18 Mesajı Toplam
    24 Kere Beğenildi
Ben de prins kullanıyorum, gayet de memnunum. Öyle ölçüm cihazı takıp da denemedim arabayı; ara hızlanmalarını kalkışını vs. ama max. hız lpg'de 180, benzinde 200 km/s. Sadece bunu söyleyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Onun dışında öyle aman aman bir fark göremedim.
Tüpüm 26 lt. Gazı da Petrol Ofisi'nden ve Lukoil'den alıyorum. Ortalama 200 km falan idare ediyor. 255 km'yi gördüm mesela 160 km'si uzun yol olmak koşulu ile. Km'de 22 kr yakıyor ki bence çok makul bir değer.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ibrahimm38

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Ben de prins kullanıyorum, gayet de memnunum. Öyle ölçüm cihazı takıp da denemedim arabayı; ara hızlanmalarını kalkışını vs. ama max. hız lpg'de 180, benzinde 200 km/s. Sadece bunu söyleyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Onun dışında öyle aman aman bir fark göremedim.
Tüpüm 26 lt. Gazı da Petrol Ofisi'nden ve Lukoil'den alıyorum. Ortalama 200 km falan idare ediyor. 255 km'yi gördüm mesela 160 km'si uzun yol olmak koşulu ile. Km'de 22 kr yakıyor ki bence çok makul bir değer.
Gerçektende alfa için çook makul bi değer inşallah sorunsuz binersin ustam ben prins taktıramam ama hala çok kararsızım öyle araştırıyorum

ibrahimm38 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hannibal (17 Mayıs 2016, 23:52:40)

subzero2424

• *
  • 25 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
O yakıt çok çok normal bi değer daha ne olsun beleş mi gidelim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

subzero2424 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ibrahimm38 (20 Mayıs 2016, 11:41:52)

EqunoX

• Yeni Üye
  • *
İlk tercih prins pahali gelirde brc derim.. Prins lpg enjektörlerine 500 bin km garanti veriyor .. Birde aracin sübap larina yagli sistem takiliyor lpg kuru oldugu icin kurum bagliyor prinste bu sistemle bu olayin önüne geciyor diye biliyorum yanlisim varda düzeltin

Sent from my iPhone using Tapatalk

ibrahimm38

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu tabi fiyatıda gözönüne alarak lavato obdII Sistemini taktırdım bugun akşam teslim alacam inşallah bu sistemden kullanan varmı inşallah memnun kalırım veya güzel yorumlarınız ne yönde merak içindeyim keyifli forumlar herkeze

Sent from my iPhone using Tapatalk

sametunver134

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Benim arkadasim Megane 3 e taktirmisti cok memnundu bilginize...

LG-D802 cihazımdan gönderildi

sametunver134 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ibrahimm38 (20 Mayıs 2016, 11:42:26)

ibrahimm38

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Benim arkadasim Megane 3 e taktirmisti cok memnundu bilginize...

İnşallah bende memnun kalırım kardeşim bakalım bugun akşam teslim alacam aracı izlenimlerimi yine burdan paylaşırım O kadar araştırma yaptık memnun kalmazsak kafamızı ağrettığımız yanımıza kar kalacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sametunver134

• Üye
  • *
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
insallah memnun kalirsiniz tabi taktirdiginiz usta cok onemli hayirlisi olsun

ibrahimm38

• Üye
  • *
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
arkadaşlar dünden bugun 150 km yaptım deneme amaçlı MAŞALLAH diyelim lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çok memnunum şuana kadar düşük devir de tam tersi çok agresif bi şekilde her türlü denedim inanın bi fark göremedim ayrıca ustanın işçiliğine hayran kaldım aracın kesinlikle lpg li olduğunu anlamıyorsunuz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Şunu önerebilirim kayseride lpg taktırmak isteyen var ise MUTLAKA MAVİ OTOGAZ YUSUF USTA ile görüşsün derim tavsiye ediyorum
Arkadaşlar birde yakıt değerlerini benimle paylaşabilirmsiniz aceba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
şuan deneme sürecindeyim bende değerlerimi yine burdan paylaşıcam kolay gelsin herkese iyi forumlar ...

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
arkadaşlar dünden bugun 150 km yaptım deneme amaçlı MAŞALLAH diyelim lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çok memnunum şuana kadar düşük devir de tam tersi çok agresif bi şekilde her türlü denedim inanın bi fark göremedim ayrıca ustanın işçiliğine hayran kaldım aracın kesinlikle lpg li olduğunu anlamıyorsunuz  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Şunu önerebilirim kayseride lpg taktırmak isteyen var ise MUTLAKA MAVİ OTOGAZ YUSUF USTA ile görüşsün derim tavsiye ediyorum
Arkadaşlar birde yakıt değerlerini benimle paylaşabilirmsiniz aceba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
şuan deneme sürecindeyim bende değerlerimi yine burdan paylaşıcam kolay gelsin herkese iyi forumlar ...
Hayırlı uğurlu olsun.

Bakın size LPG tüketimi ile ilgili sayfalarca bilgi, buradan rahatlıkla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Seo4Smf Tagleri: hangi marka taktırmalıyım 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.