Yukarı git

23 Ekim 2018, 06:13:42
Reklamlar  

Gönderen Konu: Aktif Mito Kullanıcıları  (Okunma sayısı 823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ervin.atasoy

• Yeni Üye
  • *
Aktif Mito Kullanıcıları
« : 12 Aralık 2017, 12:59:44 »
Merhabalar, foruma yeni üye oldum.Aracımı alalıda 2 hafta oldu. Mito kullanıcıları ile ortak paydada bilgi paylaşımı  yapabilirmiyiz?

Dst devre dışı direksiyonu kontrol ettirin diye bir uyarı alıyorum.Direksiyon sertleşiyor.Akü yeni ve şarj dinamosu tamir edildi.Sıkıntı halen devam ediyor.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

cemal.incedere

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Aktif Mito Kullanıcıları
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2017, 21:06:33 »
Sevgili Ervin,
Benim de aynı sorunum oluyordu. Sorunu çözdüm. Fabrika çıkışı akü start stop'u kaldırmıyor. Akü bitiyor. Akü bitince de beyin devre dışı kalıyor. DNS sürüş modu ortaya geliyor. Ben 'All Weather' kullanırım. Direksiyon sertleşiyor. Ve de Start-Stop devre dışı kalıyor.
Ben 60 Amperlik akü taktırdım. Aküyü sürüş sırasında şarj eden Şarj dinamosunu da ona uygun hale getirdim. Sorun çözüldü. Start stopu kullanmıyorum.

Seo4Smf Tagleri: kullanıcıları aktif 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.