Yukarı git

22 Kasım 2017, 00:30:36
Reklamlar  

Gönderen Konu: Akota Ücretsiz klima bakımı ve gaz dolumu  (Okunma sayısı 8087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Arkadaşlar ben Cuma günü sabah 9:00'a randevu aldım. 5000 km önce rutin bakımda polen filtresi de değişmişti. Ne derseniz hazır gaz doldurmuşken tekrar değiştireyim mi filtreyi? Hafta sonu uzun yol yapacağım memlekete gideceğim 2 haftalığına. Malum bizim oralar sıcak (Alanya). Yoksa sadece gazı doldurtup geçeyim mi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar ben Cuma günü sabah 9:00'a randevu aldım. 5000 km önce rutin bakımda polen filtresi de değişmişti. Ne derseniz hazır gaz doldurmuşken tekrar değiştireyim mi filtreyi? Hafta sonu uzun yol yapacağım memlekete gideceğim 2 haftalığına. Malum bizim oralar sıcak (Alanya). Yoksa sadece gazı doldurtup geçeyim mi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
toz topraga cok girmediysen gerek yok bence

Tatmir07

• *
  • 88 Mesajı Toplam
    99 Kere Beğenildi
Yani tam bir beleşçi gibi gazı doldurayım termos'u kapayım geleyim mi?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
benim soğutmada bir problem yok ama kontrol için gideceğim Barış. seninki de öyle olacak sanıyorum. eksik varsa tamamlatırsın yoksa döner gelirsn Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

beleşçilik mi, yok yav değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kampanya kampanya..

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

Kutay

• Alfista
  • *
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
benim soğutmada bir problem yok ama kontrol için gideceğim Barış. seninki de öyle olacak sanıyorum. eksik varsa tamamlatırsın yoksa döner gelirsn Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

beleşçilik mi, yok yav değil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kampanya kampanya..
Kampanya kampanya bizden iyisini bulamaz ya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

halil

• *
  • 115 Mesajı Toplam
    134 Kere Beğenildi
soğuk nestea almayı unutmayın  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Alıntı

Alfa Romeo merkezi arayıp bu durumu konuşmanızı tavsiye ederim zira ben 5 kuruş para vermedim İstanbul'da yetkili servisinde!

Bugün tamda dediğin gibi yaptım. verdim veriştirdim. Çok geçmedi aradılar biz yanlış anlamışız kampanyayı diye  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu gün gidip gazı doldurup termosu aldım geldim.

Bu arada beyler benim soğuk hava ile sıcak havayı ayıran .......motoru (adını unuttum) arızalanmış, bakarız olmadı değiştiririz dediler ama zamanım yoktu çıktım. bu parça tahminen kaç paradır onarım olmazsa?

universeee

• *
  • 80 Mesajı Toplam
    100 Kere Beğenildi
    • Evren Akdağ | En güzel ve özel fotoğraflar için doğru yerdesiniz...
Alıntı

Alfa Romeo merkezi arayıp bu durumu konuşmanızı tavsiye ederim zira ben 5 kuruş para vermedim İstanbul'da yetkili servisinde!

Bugün tamda dediğin gibi yaptım. verdim veriştirdim. Çok geçmedi aradılar biz yanlış anlamışız kampanyayı diye  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu gün gidip gazı doldurup termosu aldım geldim.

Bu arada beyler benim soğuk hava ile sıcak havayı ayıran .......motoru (adını unuttum) arızalanmış, bakarız olmadı değiştiririz dediler ama zamanım yoktu çıktım. bu parça tahminen kaç paradır onarım olmazsa?

Bana termos veren olmadı bak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
İstanbulda geçerli miymiş bu kampanya? Gerçi klima kullandığım yok ama Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

ugur_1903e

• Üye
  • *
  • 8 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Bu kampanya sadece akota ya özel değil arkadaşlar tüm yetkili servislerde geçerli dün çok kavga ettik ordan biliyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Güzel bir kampanya fakat vakit darlığından ben gidemeyeceğim akotaya. Klimamın gazı da tam (sanırım). İyi soğutuyor. 

Bazı arkadaşlar ayıp olmasın, gitmişken bari aracıma birkaç şey yaptırıyım diye düşünüyor. Yaw neden ayıp olsun ki. Adamlar kampanya yapmış yararlanıyoruz şurada. (yüzsüzlüğün daniskası geliyor şimdi)

Fakat termos iyiymiş. Akotaya giden bir arkadaş benim yerime termosu alsın, ben ondan sonra alırım termosu.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
Akota'ya yakinken ugrayim dedim, randevulu arac gelmemis. Unal Bey araya aldi. Klima gazi kontrol ediliyor.

Gaz seviyesi biraz azalmissa tamamlanacak, yarim seviyedeyse icindeki gaz komple tahliye edilerek sifirdan tam dolum yapilacakmis. 1 saat surecegini soyledi.

Kampanyadan faydalanacaklara yapilacak islemler ve sure fikir olsun..

Sent from my Calculator using Tepetaklak

159 '06 1.9 JTDM (2016-...) / 156 '05 1.6 TS (2012-...) / 156 '98 2.0 TS (2014-15)

cemiltuna

• *
  • 9 Mesajı Toplam
    12 Kere Beğenildi
Akota'ya yakinken ugrayim dedim, randevulu arac gelmemis. Unal Bey araya aldi. Klima gazi kontrol ediliyor.

Gaz seviyesi biraz azalmissa tamamlanacak, yarim seviyedeyse icindeki gaz komple tahliye edilerek sifirdan tam dolum yapilacakmis. 1 saat surecegini soyledi.

Kampanyadan faydalanacaklara yapilacak islemler ve sure fikir olsun..

Sent from my Calculator using Tepetaklak

Semih benim yukarıdaki mesajı oku!!!!!

TRSemih

• Alfista
  • *
  • 86 Mesajı Toplam
    111 Kere Beğenildi
komple gaz tahliye edilerek, sıfırdan basıldı. halbuki soğutmadan bir şikayetim yoktu. dolayısıyla şikayetiniz olmasa dahi gidip, kontrol ettirin. termosta güzelmiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

@cemiltuna: abi o mesajını gördüm de açıkçası yüzüm tutmadı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hani kişi sayısına göre verilen bir hediye olsa direkt isterdim. zaten gaz dolumu dışında bir şey yapılmadı yani ücret ödemedim. Birde arkadaşım için istiyorum, gelemiyor, O'nunkini de bana verin demek biraz abes geldi açıkçası. adam hem gelmiyor hem de termos mu istiyor gibilerinden bir algı oluşsun istemedim.

Tuncay N

• *
  • 314 Mesajı Toplam
    406 Kere Beğenildi
Bugün email gelmiş alfa romeo'dan. şöyle diyor:

- Tüm yedek parça ve işçilikte %20 indirim
- Ücretsiz klima sistemi kontrolü ve klima gazı dolumu
- 2 yıl orijinal yedek parça ve işçilik garantisi
- TUVTURK araç muayene standartlarına uygun ücretsiz check up
- Markaya özel termos hediyesi
- YapıKredi Worldcard'a özel peşin fiyatına 8 taksit ve 3 ay erteleme

Email gelmeyenlerin de bilgisi olsun.. Yarın ben de Ataşehir Mengerlere gidip bi baktırayım. Klima kullandığımız yok, maksat beleş termos! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bu aralar almayı düşünüyodum zaten, şansa denk geldi.. Logo kampanyasını kaçırmıştım zaten

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki o ödünçtür. (Mevlana)

Seo4Smf Tagleri: ücretsiz akota klima bakımı dolumu 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.