Yukarı git

21 Kasım 2017, 12:53:04
Reklamlar  

Gönderen Konu: Adana alfa servis acil....  (Okunma sayısı 628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mdoans

• Yeni Üye
  • *
Adana alfa servis acil....
« : 23 Şubat 2017, 17:54:27 »
Merhaba arkadaşlar bende 2000 model alfa 156 2.0 selespeed akarak aranıza katıldım.Tüm ekipten ricam adana da bana iyi bir usta önerirmisiniz konular içinde bir özel servis vardı oraya gittim.sağolsunlar beni nerdeyse alfadan soğuttular.lütfen önerilerinizi bekliyorum

Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Ramses

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Adana alfa servis acil....
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2017, 10:51:37 »
Merhaba. Bahsettiğiniz Özel servis Fatih usta hakkında gerçekten kötü duyumlar alıyorum. Kimsenin günahını almak ve kısmetiyle oynamak istemem. Sadece şunu söyleyeyim, değiştirdikleri parçalara, tamire fatura kesmiyorlar. Bu hem kanunen suç, hemde takılan parçanın çıkmamı orijinal mi olduğu konusunda şüphe uyandırıyor. Bir kaç Alfa Romeo kullanıcısı arkadaşım o servise lanet etmişlerdi. Parçayı siz alıp götürdüğünüzde mırın kırın ediyor.

Size önerebileceğim bildiğim tek yer Bosch servisi. Her parçayı tamir ediyorlar mı bilmiyorum ama çok kurumsal bir yer.

Majo

• Üye
  • *
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2017, 00:32:55 »
Aracın hayırlı olsun ilk önce arkadaşım. Adana'yı bilmiyorum ama Mersin yakın neticede. Eğer Mersin'de dört dörtlük yaptırırım bakımlarını diyorsan sana kendi ustamı öneririm. Sayılı ustalardan olduğundan emin olabilirsin ve gönül rahatlığı ile arabanı teslim edebilirsin. Sadece Alfa romeo araçların tamir ve bakımını yapar başka hiçbir araca bakmaz. Bir de arabanın tüm sorunlarını çözmeden geri vermez bunu bil Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bülent Usta: 0552-937-57-37. Halkbankasından Ahmet yönlendirdi dersen ayrıca ilgilenecektir.

umutekin

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2017, 23:42:14 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba. Bahsettiğiniz Özel servis Fatih usta hakkında gerçekten kötü duyumlar alıyorum. Kimsenin günahını almak ve kısmetiyle oynamak istemem. Sadece şunu söyleyeyim, değiştirdikleri parçalara, tamire fatura kesmiyorlar. Bu hem kanunen suç, hemde takılan parçanın çıkmamı orijinal mi olduğu konusunda şüphe uyandırıyor. Bir kaç Alfa Romeo kullanıcısı arkadaşım o servise lanet etmişlerdi. Parçayı siz alıp götürdüğünüzde mırın kırın ediyor.

Size önerebileceğim bildiğim tek yer Bosch servisi. Her parçayı tamir ediyorlar mı bilmiyorum ama çok kurumsal bir yer.
Merhaba. Bende de 2013 Giulietta var. 2 gün önce motor arıza işareti yandı. Aracın garantisi bittiği için Adana'da özel servise götürmek istiyorum.
Bahsettiğiniz Bosch servisi araç normal bakımını ve arıza tamirini de yapabiliyorlar mı ?
Yapıyorlarsa adresini yazabilirmisin?

Seo4Smf Tagleri: servis adana 

Forum Yasal Uyarı
Forum Sistemi: SMF 2.0.11 | SMF © 2011, Simple Machines
Seo4Smf 2.0 © Smf Mod Smf Destek

Uyarı:Sitemizdeki Materyallerin Kaynak Belirtilmeden Başka Sitelerde Yayınlanması Yasaktır.

Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi sikayet@alfaturk.com adresine yollayabilirsiniz.